2733
عنوان

مادارا. سوالم رو جواب مییدیددددد

520 بازدید | 23 پست
پسر م 14ماهس. شیرم خشک شد. الان با شیشه بهش شیر میدم. تا شیر نخوره نمیخوابه. تا چند ماهگی اشکال نداره بچه با شیشه شیر بخوره؟اونم مثل سینه باید بچه رو ازش گرفت؟
مهدیارنفس من وباباشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام پسره من اولیش تا 3 سالگی با شیره شب میخوابید ولی درست نیست دکترش میگفت از 8 ماهگی دیگه شیر شب نباید داد ولی توی روز تا 2 سالگی میتونی بهش شیر بدی با شیشه

بعد سعی کن به جای شیره خشک الان دیگه بهش شیر گاو بدی

بعد کم کم با لیوان بهش بده تا عادت کنه وشیشه از سرش بیوفته
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
من از 1سالگی دیگه نصف شب بهش شیر ندادم
برای دندون هاش
اگه بشه اخر شب قبل خواب بخوره ولی بعدش اب بخوره که خدا نکرده دندون هاش اسیب نبینه بهتره
من 2سال 3ماهگی دیگه شیشه به بچم ندادم توی لیوان بهش میدادم
وقتی خواستی ازش بگیری کم کم به شیشه اب اضافه کن که کم کم بیمزه بشه و نخواد بخوره
عوضش شیر گاو توی لیوان یا لیوان های نی دار بهش بده
لیوان های نی ها خیلی خوبه برای جایگزین کردن پلاستیک فروشی ها دارن خیلی هم ارزونه
الی جون اتفاقا معتاد میشن بچه هاا دیگه 2 سالش که شد با لیوان بهش شیر بده وگرنه هر چی بزرگتر بشه سختره مورد داشتیم تا 4 سالگی شیره گاو با شیشه میخوره!!!!!!!!
با هستی موافقممن سره پسره دومم از 18 ماهگی با لیوان نی دادر شیر دادم
الان دیگه شبا اصن بیدار نمیشه برای شیر توی روز هم 3 بار شیر تو لیوانش میخوره

لیوان نی دار عالیهههههههههههههه برای ترک شیشه شیر
2706