2777
2789
عنوان

اه خسته شدم:(

226 بازدید | 18 پست

ی مدته ماهی یکبار لبم تب خال میزنه کسی تونسته این ویروس لعنتیو مهار کنه کلا                              اصلا راهی هست بره گمشه دیگه پیداش نشه؟؟؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی‌خوابی یا استرس داری؟ 

دیشب ک راحت خوابیدم استرسم نداشتم  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
ن همیشه تو اعصاب صورت میمونه  و با تنش میزنه بیرون  تنها راهش اینه استرس نداشته باشید!

امسال تشدید شده قبلا سالی یکبارم نبود الان ماهی یکباره

من یه مدت خیلی تب خال میزدم چون شبا یهو میترسیدم چیکار میکردم شیر پاکن پر میکردم تو اون یه نقطه وقتی ...

شیرپاکن کجا پر میکردی   متوجه نشدم    

امسال تشدید شده قبلا سالی یکبارم نبود الان ماهی یکباره

اگه نمیتونید خودتونو شرایطتونو کنترل کنید 

بهترین کار اینه ک ب محضی ک تبخال زدین 

سریع پماد اینا بزنید ک بزرگتر نشه

نیلو بهبودی ژل لب زده بود 

بعد تبخال زد 

شاید این مواردم باعث تحریکش میشه 

البته خودش ک میگف مال این نیس

اگه نمیتونید خودتونو شرایطتونو کنترل کنید  بهترین کار اینه ک ب محضی ک تبخال زدین  سریع پ ...

چ پمادی اخه عاره ژل لب دارم الان که فکر میکنم دلیلش همینه چون امسال ک ژل زدم تشدید شده!

شیر پاکن باعث میشه دیگه بزرگتر نشه هرچی هم میکروب داره میکشه خشکش میکنخ صابون گلنارهم خوبه

اهان ب جای پماد یا کرم مالیده شه رو موضع ؟                   اخه الکلشم زیاد نیست ک ضدعفونی کنه بیشتر چربه

2801