2777
2789
عنوان

مامانایی که بچتون رفلاکس داره بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 6891 بازدید | 48 پست
واااای عزیزم خیلی ناراحتم نمیدونستم با رعایت رژیم بچم خیلی بهتر شده بود چن شب پیش نون بربری خوردم ای ...

خدا نکنه ما هم آدمیم دیگه گاهی خسته میشیم یا اشتباه میکنیم ناراحت نباش کلا ریفلاکس خیلی پیچیده اس آدم گاهی هیچی ام نخورده بازم حال بچه بد میشه 

اینجایی که گفتی برای ریفلاکس بد نیس ولی خیلی نفاخه خیار که سرد هم هست اگه نی نی دلدرد نمیشه بخور 

عزیزم بنظرت باز خوب بشه من جمعه و شنبه نون بربری خوردم ولی رفلاکسش مثل اول شده و الانم همونطوره بنظر ...

آره زود خوب میشه انقد خودتو سرزنش نکن منم وقتی پسرم ۶ ماهش بود رفتیم سفر غذای هتل خوردم شد مثل روز اول ولی بعد که برگشتیم رعایت کردم زود خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه ما هم آدمیم دیگه گاهی خسته میشیم یا اشتباه میکنیم ناراحت نباش کلا ریفلاکس خیلی پیچیده اس آد ...

اره راس میگی نمیدونی این چن روز چقد خودمو سرزنش کردم وقتی میدیدم نمیتونه شیر بخوره خودمم گریه م میگرفت باید بیشتر رعایت کنم ولی واقعا فکرشم نمیکردم از نون بربری باشه این دکترشم اصلا راهنمایی نمیکنه خدا خیر بده شما رو🌹🌹

💫تیکر تولد یکسالگی پسرم💫
آره زود خوب میشه انقد خودتو سرزنش نکن منم وقتی پسرم ۶ ماهش بود رفتیم سفر غذای هتل خوردم شد مثل روز ا ...

ممنون از دلگرمیت چقد خوبه که آدمایی مثل شما باشن که تجربشونو در اختیار بقیه بذارن🌹😘😘😘

💫تیکر تولد یکسالگی پسرم💫
اره راس میگی نمیدونی این چن روز چقد خودمو سرزنش کردم وقتی میدیدم نمیتونه شیر بخوره خودمم گریه م میگر ...

همه مادران مثل منو شما نیستن جاری منم پسرش ریفلاکس داشت همه چی میخورد بیچاره بچه همش به خودش می پیچید همش از گوشه دهنش شیر بالا میاورد می ریخت بیرون ولی عین خیالش نبود 😥😥

همه مادران مثل منو شما نیستن جاری منم پسرش ریفلاکس داشت همه چی میخورد بیچاره بچه همش به خودش می پیچی ...

اره منم خیلی دیدم اینجوری ولی من نمیتونم اینطوری باشم اگه دستم ناخواسته یه کوچولو بخوره به دست بچم یا هرچیز دیگه همون بلا رو سر خودم میارم🤐واقعا چطور میتونن تحمل کنن بچه ای که زبون نداره🙁

💫تیکر تولد یکسالگی پسرم💫
خدا نکنه ما هم آدمیم دیگه گاهی خسته میشیم یا اشتباه میکنیم ناراحت نباش کلا ریفلاکس خیلی پیچیده اس آد ...

سلام عزیزم اکر هستین لطفا جوابمو بدین، میوه های این فصل باعث تشدید رفلاکس میشن ؟ مثل گیلاس و آلو و …

2801