2777
2789
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103369 بازدید | 5383 پست
سلام دوستان

من قدم 164 هست وزنم پارسال 81 بود از اول مهر پارسال رژیم گرفتم و شدم 62

کمی ول کردم و شدم 64

و الان دوباره رژیم گرفتم میخوام بشم 58

فعلا 61 هستم و 3 کیلو تا 58 مونده

من کالری شماری میکنم / 1200 کالری/

و یک وعده در هفته مثلا فقط ناهار پنجشنبه یا ناهار جمعه رو رژیم رو بیخیال میشم اینجوری انگار چشم آدم سیر میشه

ورزش و پیاده روی هم نمیتونم به خاطر بچه ها....

انشاالله تا 3 هفته دیگه بتونم بشم 58 ....
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قول میدم از همین الان یه دفترچه بردارم و همه چی رو بنویسم ، شماهم قول بدید که یکدفعه فردا کلوپ یادتون نره و ماچاق ها رو فراموش کنید ، اگه باهم باشیم ، حتی هفته ای یک روز از هم انرژی مثبت میگیریم .

رژینا جون من همسرم هی میگه تو نمیتونی ، هزار بار شروع کردی و به دو هفته نرسیده ولش کردی ، البته حق داره بنده خدا ، راست میگه . میترسم با دیدن این دفترچه بدتر بشه .
من میخوام پس میتونم
من تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که کمتر از 1200 کالری در روز نباید خورد/هیچ ماده غذایی مثل برنج یا نون رو نباید

حذف کرد/هیچ وعده غذایی رو نباید حذف کرد/آهسته و پیوسته باید وزن کم کرد/میوه و سبزی من هر روز میخورم تا

پوستم و موهام خراب نشه....البته ویتامین هم میخورم....
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
بچه‌ها من فونت فارسی ندارم اینجا! از فارسی ساز استفاده می‌کنم. برای همین بعضی‌ وقت‌ها غلط دیکته‌ای‌های خنده داری دارم!
استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
مرسی گلم
من همکارم رژیم وزنش توی بهمن 91 حدود 93 بودش یه رژیم 20 روزه آش گرفت و بعدش هم کالری شماری کرد ، الان 73 کیلو هستش
اما من خیلی اراده ام کمی و هر روز میگم فردا
تازه خیلی هم از هیکلم بدم میاد و همیشه ناراحتم
ولی به نظرم ورزش عالیه
من پیلاتس میرم و همراه بارژیم کالری خیلی رو فرم هستم ولی همیشه گشنمه
مثلا ماه رمضون 2 کیلو زیاد شدم
قدم 163 وزن 55
خدایا شکرت بخاطر همه داده ها و نداده هات
من یه مشکل دیگه دارم ، بعد از زایمانم کلی از موهام ریخت ، باید خیلی مواظب این یکمی که مونده باشم ، بخاطر همین شنبه وقت دکتر پوست گرفتم که باهاش مشورت کنم برای رژیمم.

گل کوی عزیز باشگاه میری یا توخونه با CD ورزش میکنی ؟ شنیدم ورزش خیلی خوبیه برای تناسب اندام
من میخوام پس میتونم
آفرین سلورا درسته،

هیچ چیز رو نباید قطع کرد!

دوستان کاش این تاپیک رو به تاپیک‌های مورد علاقتون اضافه کنید. از همین الان هم هر چی‌ می‌خورید یادداشت کنید
استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
دوران دانشجویی خیلی چاق شدم ولی از سال 81 کلا شام رو بی خیال شدم و خیلی مواظبم که زیاد نشدم
پارسال ابان ماه هم رژیم کالری گرفتم و کم کردم
خدایا شکرت بخاطر همه داده ها و نداده هات
2801