2777
2789
عنوان

کودکم

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 29 پست

المیرا جون منظورت از ارتباط چشمی نمیگیره یعنی چی؟اصلا نگات نمیکنه یا نگاه میکنه و برمیگرده آخه دختر من به همه نگاه میکنه بهش میخندم میخنده کار بدی انجام میده اخم میکنم جیغ میزنه که اخم نکن با صورتم ادا درمیارم اونم تکرار میکنه.

المیرا جون منظورت از ارتباط چشمی نمیگیره یعنی چی؟اصلا نگات نمیکنه یا نگاه میکنه و برمیگرده آخه دختر ...

عزیزم یه لحظه نگاه میکنه مثلا دارم باهاش حرف میزنم کامل نگام نمیکنه یه ثانیه نمیکنه دیگ چشمشو میجرخونه اینور اونور ولی متوحه میشه چی میگم ولی منم نگرانم 

شهر ما دکتر تو این زمینه نداره منم نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه لحظه نگاه میکنه مثلا دارم باهاش حرف میزنم کامل نگام نمیکنه یه ثانیه نمیکنه دیگ چشمشو میجرخو ...

منم خیلی نگرانم تمام زندگیمو استرس گرفته.من با یه مرکز تشخیصی هماهنگ کردم که با تست و فیلم و تماس آنلاین کمکم کنن.قراره وقتی هزینه واریز شد از دخترم تست بگیرن

2799
واقعا میشه به منم بدین ؟؟

عزیزم میترسم شماره بدن بگن تبلیغ کردی ولی خودت اینترنت بزن مرکز اتیسم اردیبهشت اصفهان آقای مهدی فولادگر شماره تماس میاد تماس بگیر خودشون پیگیر میشن و باهات هماهنگ میکنن

خدارو شکر چطور خوب شد؟ تنها مشکلش تماس چشمی بود؟

اونموقع کرونا بود من آنلاین با یه مرکزی تو اصفهان بود تماس گرفتم و تمریناتی ک میدادم رو باهاش انجام دادم بعدم مجدد باردارشدم دیگه نتونستم باهاش کار کنم بزرگتر شد بهتر شد البته هنوزم تو جمع راحت نیست پشت من ولی ارتباط چشمی داره