2733
2764

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@عفت_زجه_زن     @صغرا_کفتری     اسماشون باحاله و همیشه در صحنه اند

😂😂😂❤

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
@_parla_   بیا عزیزممممم😍💋💋💋

خوشبحال دوستاتون عجب دوستایی هستین😘منم تگ کن همیشه اورین😋😋😋🤣🤣🤣😂😂

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
@عفت_زجه_زن    

😂❤

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
خودم خیلی میچرخم ولی تا حالا کسی تگم نکرده @لوبیاپلوباسالادشیراز    

😂😂😂🤣🤣🤣😂🤣😂🤣ممنون عزیزم از بیکاری ول میچرخم تو سایت 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
عفت نمیری عجب معروف شدیا😉😉😉😉😁😂😂😂

آره خیلی ده دقیقه نمیام ۲۰ نفر تگم میکنن😍❤

چیکارکردی کلک 😁😁😁😁

نمیدونم حودمم😂😂😂

2706