2777
2789
دستتون دردنکنه دوستای گل

فدات گلی.من واس بار اول واس مهمونام پختم.کف کرده بودن باورشون نمیشد کارخودم باشه.یه کاری کن اگ تزیین خاصیم نمیخوای انجام بدی روی کیکتو پودر کاکائو الک کن.بعدش روشو با یه ماسوره دونه دونه خامه بریز.اینم خیلی کار راحتیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ‌خوبه قیمتش.بیرون خامه قنادی فله ای رو میده کیلو بیست و دو اینا فک کنم.راحت گیر میاد این خامه؟از فر ...

عزیزم من اصفهانم تقریبا زیاده تو شهرمون این مارک و از لوازم قنادی ها میخرم یخچال دارن بسته های ۱ کیلویی تا برو بالا

میخرم میذارم فریزر بعد واسه یه کیک برای ۶ نفر حدودا ۵۰۰ گرمشو در میارم از نیم ساعت قبل وقتی دورش اب شد و وسط کاسه یخ داشت حالتِ بستنیِ شل شده بود ۲ دقیقه با دور کند همزن و ۷ دقیقه با دور تند میزنم تا فرم بگیره،نشونه ی فرم گرفتنش اینه ک جای پره همزن می مونه و اینکه خامه از وسط به دور ظرفت پاشیده میشه،ظرفت استیل باشه بهتره خامه اب نمیشه 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
فدات گلی.من واس بار اول واس مهمونام پختم.کف کرده بودن باورشون نمیشد کارخودم باشه.یه کاری کن اگ تزیین ...

میخواستم فقط خامه کشی کنم بعدشمع های کوچیک رنگی بچینم ولی اینم فکرخوبیه😉😊

2801