2777
2789
عنوان

تصمیم گرفتم خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5788 بازدید | 222 پست
عزیزم چجور سریالیه من برم ببینم 

فوق العاده قشنگه

درباره یه دختره که به ۱۳دلیل خودکشی میکنه 

و این کارش کلی اتفاقات درپی داره

فوق العااااادس هرچقد بگم کمه

نبینی نصف عمرت هدر رفته 

چهار فصله ، هر فصل سیزده قسمت ولی فصل اخر ده قسمت داره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من قبلا خودکشی کردم

ولی الان دیگه عمرا همچین کاری نمیکنم

توهم نکن این دنیا فانیه 

فکر اون دنیا باش

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

هر روز تو ضرب و شتم میکنن؟؟ بازم حق اینو نداری جونت بگیری... بجنگ .اول و آخر تموم میشه این دنیا

عجیبه بعضیا طوری به این دنیا چسبیدن انگار هیچوقت نمیمیرن بعضیا مثل شما از زندگی سیر شدن

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2802
آتیش اینجارو با هفت اب دریا شستن پس نمیدونیم اونجا چخبره یه چیز دیگه هم اینک  اینجا میگذره با ...

فقط میخوام برم پیش خدا فرقی نمیکنه چجوری مجازات میکنه 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
قبل اینکه این کارو کنی ازت التماس میکنم بری سریال سیزده دلیل برای اینکه (13reasons why) رو ببینی حر ...

من چندین سال قبل دیدم خیلی دوسش دارم 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
یعنی خدا چجوری مجازاتم میکنه اگه میدونین بگین لطفا

منم ندیدم

ولی چیزای خوبی نشنیدم

از مرگ میترسم نه از خود مردن از اینکه منو تنها بزارن تو قبر و تازه قرار باشه به اعمال و رفتارم رسیدگی کنن

همیشه دعا کردم خدایا عمر طولانی به من بده که به کمال برسم خوب بشم بعد بمیرم 

بدبختی دنیا هم عزیزم برای همه هست 

من برعکس شما بیشتر جوش اونور رو میزنم تا اینور

خیلی مذهبی هم نیستم ولی خب احساس میکنم یک چیزی هست

بخدا تصمیم گرفتم ولی الان هیچی نیس با چی خودمو بکشم

عزیزم خودکشی کردن اسونه ...زندگی کردنه که سخته ...این دنیا هم همش امتحانه ...امتحان هم هیچ وقت آسون نیست ...همه تو زندگیشون مشکل دارن

فقط میخوام برم پیش خدا فرقی نمیکنه چجوری مجازات میکنه 

مشکل اینجاست اینجوری نمیری پیش خدا

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ولی به اون اراده و مقاومتی  ای که داری در برابر مشکلات،بهت نمیاد حرف از خ بزنی دختر خوب.تاپیک کار تو رستورانتو قبلا خونده بودم چقدرم ناراحت شدم اونشب که از درد پا خوابت نمیبرد.بعدم خ گناهه چون هنوز عمرت تموم نشده.پاشو برو نمازتو بخون و به حای افکار پوچ و واهی دعا کن برای رفع مشکلاتت.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2801