2777
2789

به زنهای خارجی حسودیم میشه از بچگی با استقلال با هویت با قدرت بزرگ شدن وقتی ازدواج میکنن هم همینجوری ادامه میدن هیچ چیز و هیچ کس حق نداره ناراحتشون کنه و اگه اذیت شن خیلی راحت میتونن دل بکنن 

ولی ما چی همیشه هر حرکتی میکنیم باید به هزار نفر حساب پس بدیم باید سعی کنیم حمایت و تایید دیگران چه شوهر چه خانواده خودمون جذب کنیم اول ... هی دلم خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراخودتومقصرمیدونی؟

اسکرینامو گذاشتم بچه ها گفتن مقصر خودتی

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

اینو به خیلی ها گفتم:

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.😇

تو اینطوری به موضوع نگاه کن که:همه ی این اتفاقات برای من چیده شده ،تا من به خودم بیام و دلم رو به دنیا نبندم.🤔

خلق را با تو بد و بدخو کند
تا تو را یکباره دل آن سو کند.

باور کن، اگه انسان همتش آخرتش باشه،دنیا ذلیلانه دنبالش میاد:این روایت از معصوم هست.✍
عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوعات مختلفشون رو گوش کن. 

خیلی آرومت میکنه 

آدرس کانالشون تو امضام هست 

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ماهم امشب قهر کردیم جدا خوابیدیم

۲۴ساعته خونه ام

مبگه تو همیشه بیرونی

و بعد اینکه میگه ببمارستان دولتی رایگان برو زایمان کن😐

منم میگم حتما شخصی باید برم

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
نه بابا شوهر کن سخت نگیر اذیتت کرد اذیتش کن😄

بخدا وحشت دارم از ازدواج ،قبلا فک میکردم ازدواج خوبه خوشبخت میشم الان میبینم چقد تفکرم اشتباه و خنده داربود

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ولی خدایی خیلی جاها گاگولن گول میخورن😄

اره ولی حرص در بیارن😐😐

نوزادانی در لباس ادم بزرگا که قلق باید بیاد دست 

وتا زمانی که قلقشون بیاد دست افسر دگی گرفتی مردی

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
🤔چه دعوایی؟؟؟سرچی اخه😊

گفنم که گفتم برو برنج پاکستانی بخر رفته هندی گرفته ۳ماهه برنج هندی داریم میخوریم 

میگه ارزون بود گرفتم حالا پولم داره ها 😭😭ولی نگرفته

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
ماهم امشب قهر کردیم جدا خوابیدیم ۲۴ساعته خونه ام مبگه تو همیشه بیرونی و بعد اینکه میگه ببمارستان ...

خخخ همسر منم میگه برو اپیدورال زایمان کن تو دولتی

منم میگم نه فقط سزاربن خصوصی😂

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
خسیسه ؟

نه زیاد.تازه خونه عوض کردیم هرچی داشتیم دادیم رو رهن خونه.قسطامونم دادیم.حالا تهش یخورده مونده هرچی میگم بده نمیده منم شدیدا لازم دارم همش ۲۰۰ تومن میخوام اما نمیده از بس حرص خوردم معده درد گرفتم دلم میخواد خفش کنم 

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
خخخ همسر منم میگه برو اپیدورال زایمان کن تو دولتی منم میگم نه فقط سزاربن خصوصی😂

آره والا همش به فکر جیب خودشونن

ی بار طبیعی بیمارستان دولتی زاییدم ۴۰ ساعت درد کشیدم واقعا دیگه تحمل اون دردا رو ندارم

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
گفنم که گفتم برو برنج پاکستانی بخر رفته هندی گرفته ۳ماهه برنج هندی داریم میخوریم  میگه ارزون ب ...

نه عزیزم گفتم سر چی اخه منظورم این بودکه اینکه خیلی اساسی نیست خودت روناراحتش نکن گلم حالا عوضش بگ‌و حالا که نخریدی بقیه پولش رو بده من تا یاد بگیره بخره سری بعد

2801