2733
عنوان

دلم لك زده برم سر سفره بشينم با بقيه غذا بخورم 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 108 پست
نه همش مي مونه مامانم انقد برام مياره دعوام ميكنه ميگه همشو بايد بخوري 

مجردی خدا مادرت حفظ کنه الان حال اون از تو داغونتر هست من جندروز پیش دخترم یه دفعه گفت دلم درد میکنه داشتم سکته میکردم میکفتم بیچاره شدم بچه ام مریض شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رو شکر که خوب شدی بیا علایمت رو بگو اخه منم مشکوکم

سرفه خشك بدن درد شديد تب از دست دادن حس بويايي 

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️
آره

بیا باهم گریه کنیم.خخخخ

منم تو قرنطینه ام

تواتاق

صدای دخترامو از بیرون میشنوم

دختر بزرگم تو واتساپ ویس و پیام میفرسته هی دلتنگی میکنه

منم تو اتاق شرشر اشک میریزم

خدا رو قسم میدم به آبروی عزیزان درگاهش ،این بلا رو از روی زمین برداره و عزیزانمون رو درپناه خودش از شر این بلا محفوظ کنه

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

استارتر یه سوال... ببین من داداشم کرونا داره احتمالا منم میگیرم ازش، می‌خوام بدونم اگه بگیرم میتونم درس بخونم یا نه.. چون کنکور دارم اگه نخونم همه چی خراب میشه

در ضمن انشاءالله همییییییشه سالم باشی ور دل خونوادت غذا بخوری!⁦❤️⁩😍

استارتر یه سوال... ببین من داداشم کرونا داره احتمالا منم میگیرم ازش، می‌خوام بدونم اگه بگیرم میتونم ...

منم كنكوريم اتفاقا اصلا نميتونم درس بخونم اصلاااا

بیا باهم گریه کنیم.خخخخ منم تو قرنطینه ام تواتاق صدای دخترامو از بیرون میشنوم دختر بزرگم تو واتس ...

حالا من آز ندادم اما مشکوکم تو شهر غریب خودم مجبورم به بچم وشوهرم برسم خدا رو شکر کن فدات که تونستی قرنطینه کنی خودتو

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
بیا باهم گریه کنیم.خخخخ منم تو قرنطینه ام تواتاق صدای دخترامو از بیرون میشنوم دختر بزرگم تو واتس ...

واقعا به کجا رسیدیم عزیزامون پشیمون کنارمون ولی نمی تونیم بغلشون کنیم بوسشون کنیم جدایی بدون فاصله ...بدون مرگ ..خدا بخیرکنه کرونای لعنتی رو

عزيزم 😔😔😔

نه اصلا فقط همین علائم به اضافه بی اشتهایی و بی حالی بود 

ان شاالله بلا ازت دور باشه

میگی چیا میخوردی که خوب شی دمنوش و دارو اینا منظورمه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
چه میشه کرد  ما هم وضعیتمون همینه  سه تا سینی غذا جدا ،،هر کدوممون یه گوشه خونه غذا میخو ...

اي خدا😔😔😔😔😔انشالله خوب ميشين شمام

2706