2733
عزیزم خدا خودش کمک میکنه منم خیلی نگران بودم پسر من فقط با سینه میخوابید اما کل سختیش 3 شب بود بعد انگار اصلا یادش رفت من سرکه زدم سر ینه ام تا گفت می می بهش دادم اصلا هم نگفتم اهه ولی خودش یهو بلند شد و گفت اه شده مامان دیگه ام بدش اومد و نخورد اگر خودشون زده بشن سمتش نمیان این خیلی بهتره تا بچه رو از سینه ات بترسونی و بگی اوخ شده
این طوری میپذیره که مزه اشو دیگه دوست نداره
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
شبام عادتش دادم یه مدت رو شونه یا رو پام با قصه میخوابوندمش بعد از 2 ماهم خودش تو تختش انقدر غلت میزنه و این ور اون ور میشه تا خوابش میبره
اولش از لحاظ احساسی برای خودت و نی نی خیلی سخته اما خدا کمک میکنه
حالا میفهمم کهشیر چیزی نیست پوشک گرفتن خیلی سخت تره
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من رب انار زدم که دیگه بچه ام حتی سعی نکرد امتحانش کنه
اما شب بیدار میشد و بی قراری میکرد
ولی مقاومت کردم و شیر ندادم
سه شب اول فقط سخت بود

پسر من کلا زیر سینه میخوابید اما بعد از مدت کوتاهی شاید 2 هفته خود به خود یاد گرفت خودش بخوابه
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)