2733
عزیزم خدا خودش کمک میکنه منم خیلی نگران بودم پسر من فقط با سینه میخوابید اما کل سختیش 3 شب بود بعد انگار اصلا یادش رفت من سرکه زدم سر ینه ام تا گفت می می بهش دادم اصلا هم نگفتم اهه ولی خودش یهو بلند شد و گفت اه شده مامان دیگه ام بدش اومد و نخورد اگر خودشون زده بشن سمتش نمیان این خیلی بهتره تا بچه رو از سینه ات بترسونی و بگی اوخ شده
این طوری میپذیره که مزه اشو دیگه دوست نداره
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
شبام عادتش دادم یه مدت رو شونه یا رو پام با قصه میخوابوندمش بعد از 2 ماهم خودش تو تختش انقدر غلت میزنه و این ور اون ور میشه تا خوابش میبره
اولش از لحاظ احساسی برای خودت و نی نی خیلی سخته اما خدا کمک میکنه
حالا میفهمم کهشیر چیزی نیست پوشک گرفتن خیلی سخت تره
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رب انار زدم که دیگه بچه ام حتی سعی نکرد امتحانش کنه
اما شب بیدار میشد و بی قراری میکرد
ولی مقاومت کردم و شیر ندادم
سه شب اول فقط سخت بود

پسر من کلا زیر سینه میخوابید اما بعد از مدت کوتاهی شاید 2 هفته خود به خود یاد گرفت خودش بخوابه
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)