2777
2789
عنوان

یکی به منه احمق توجه کنع😭😭😭😔🙏🥺بیااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 53 پست

اگه رسمی هسین فاصلتونو خیلی زود کم کن نزار تنها بمونه به نظرم از اونایی هس که خیلی به محبت نیاز داره و اینکه تو چرا به خواهرش گفتی خودت باید هرجور شده بهش میفهموندی دو فردای دیگه قراره واسه هر چیزی به خواهرش بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این طوری بدتره. با خودت این کارو نکن. اونی که همیشه میکشه چطوری بگم بدنش عادت میکنه به دود و ...

جدی ؟ نمیدونستم 

ممنون ک گفتی ... من خیلی افسردم دست خودم نیس بعضی وقتا تا نکشم خوب نمیشم 

جدی ؟ نمیدونستم  ممنون ک گفتی ... من خیلی افسردم دست خودم نیس بعضی وقتا تا نکشم خوب نمیشم  ...

آره عزیزم پدر بزرگم سیگاری بود و عمر طولانیم کرد. اما پدرم اصلا هیچ وقت تو خونه حتی یک بار سیگار نکشیده اما گاهی تفریحی با دوستاش بیرون یا با داییم بیرون میرفت یکی دو تا میکشید و چند وقت پیش دور از جون شما سکته بدی کرد و من اینطور شنیدم که میگفتن تفریحی ضررش خیلی بیشتر از کسی هست که همیشه میکشه. ولی در کل دود خیلی بده. من خودم گاهی تفریحی قلیون میکشیدم. اما از یه زمانی گذاشتم کنار چون متعهل بودم و گفتم بالاخره قراره یه روزی مادر بشم و چرا به خودم آسیب بزنم. سالم زندگی کردن بهتره هم برای تن خودت هم برای نی نی در آینده. سعی کن کم کم برای اینکه حال خوب پیدا کنی عادت جدیدی پیدا کنی. مثلا بعضیا موقع افسردگی باشگاه میرن و ورزش میکنن تا خسته بشن. یا خرید میرن مثل خواهر خودم که موقع افسردگی میاد سراغش باید خرید کنه حتی شده کوچیک. ببخشید پرحرفی کردم. مرسی که از حرفم ناراحت نشدی مهربونم🙏❤

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
آره عزیزم پدر بزرگم سیگاری بود و عمر طولانیم کرد. اما پدرم اصلا هیچ وقت تو خونه حتی یک بار سیگار نکش ...

اهان خیلی ممنونم گلم از لطفت که بهم یادآوری کردی 

اره منم سعی میکنم دیگه نکشم اگه خیلی ناراحت بودم گریه میکنم یه جوری خالی شم ولی نمیکشم ... درست میگی گلم ... نه عزیزم چرا باید از گلی مثل شما ناراحت بشم که بمن لطف کردی و راهنماییم کردی .... فدات بشم مهربون 🌷💋❤🤩

اهان خیلی ممنونم گلم از لطفت که بهم یادآوری کردی  اره منم سعی میکنم دیگه نکشم اگه خیلی ناراحت ...

ان شاالله هیچ وقت ناراحت نباشی و کارت به گریه نرسه. ولی خب خوشی و غم جزیی از زندگی هستن. به امید اینکه اگه هم ناراحتی هست کوچیک باشه و خوشی ها بزرگ. همیشه قوی باش💋❤😘

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
ان شاالله هیچ وقت ناراحت نباشی و کارت به گریه نرسه. ولی خب خوشی و غم جزیی از زندگی هستن. به امید این ...

ممنونم عزیزم چقدر اخه تو ماهی 🤩💋🌷 ممنونم گلم انشالله سلامت باشی عزیزم 

نه عزیزم خانوادم نمی‌ذارن 

استارتر عزیز همین طور که گفتی شما نامزد هستید و دوران نامزدی برای شناخت بهتر زوج از هم هستش. و این طور که از حرفات براداشت کردم ایشون خیلی بچگانه برخورد میکنن و با شما لجبازی میکنن و از این حساسیت شما که البته همه زن ها اینطور هستن دارن سواستفاده میکنن تا شما رو از روز اول تو مشتشون بگیرن و یه طوری با این کار شما رو تو مشتشون بگیرن. با momlei موافقم و رک و راست حرفتو بزن و خواستت رو بگو که نمیخوای دیگه سیگار بکشه و عرق بخوره. اگه دیدی همچنان بچگانه داره پیش میره میتونی بزاریش کنار چون از ابتدا اینطور پیش بره آینده این رابطه به نظرم خوب نیست. در رابطه با اینکه به خواهرش گفتی کار خیلی خوبی کردی با توجه به اینکه به نظر میاد خانواده خیلی خوب حرف شمارو شنیدن و منطقی دارن برخورد میکنن.احمق شما نیستی اون کسی هست که از اول زندگی ساکت بمونه و صداش در نیاد. مظلوم احمقه.مظلوم نباش و خواستت رو همیشه بگو. با آرزوی بهترینها برای شما

به نظرم نامزدت خیلی حرف بچگانه ای زده که چون از طرف تو محبت نمیبینم اینکارو میکنم.فقط خواسته خودشو توجیه کنه و اشتباهشو بندازه گردن تو.معلومه سن خودتم کمه.عزیزم تا وقتی اون اونجا باشه نه تو نه خانوادش هیچ کاری نمیتونید بکنید.چون ممکنه الکی به شما بگه نمیکشم ولی اینکارو بکنه و شما هم نمیتونید بفهمید.سیگار و الکلم چیزی نیست که فک کنی دیگه دنیا به آخر رسیده.من ادمای زیادی دیدیم که سر این مساله حتی از هم جدا شدن بعدش فهمیدن که این اونقد مساله مهمی نیست.زیادش بده ولی اگه کم باشه این روزا همه مصرف میکنن مخصوصا سیگار.الکی خودتو عذاب نده و خودتو مقصر ندون و سر این مساله هم رابطتو با نامزدت خراب نکن با بحث و جدل.

اگه کلا با هم مشکل دیگه ای ندارید این مسائل چیزی نیست.اما اگه کلا اخلاق بچگانه داره که نمیتونه مسولیت کاراشو بعهده بگیره به نظرم راجع به ادامه زندگیت تجدید نظر کن.