2777
2789
عنوان

خانوما متاهل یا دوست پسر فاب میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 66 پست
میلم بالاست 😶🙈🙈 😅 کلا من مرد شدم اوون زن  شیش ماه اول ازدواجمون بود گفت تو منو برا س ک س م ...

شوهرت کاملا برعکس توئه هرچی میخواد به اسم احساس بهت میگه  دو تا ازدواج ادم عقلگرا با  ادم احساسی دیدم اوایل ازدواج خوب بودند بعد تو طولانی مدت بخاطر اینکه علایق مشترکی توزندگی نداشتند زندگیشون ازهم سواست  فقط هم تحمل میکنند البته کلی گفتم انشالله عشق شما پایدارباشه

اوکی شکر 
میلم بالاست 😶🙈🙈 😅 کلا من مرد شدم اوون زن  شیش ماه اول ازدواجمون بود گفت تو منو برا س ک س م ...

بنظرم تو عمل محبت نشون بده.من خیلی با پیامک و حرف و زبون موافق نیستم.باید باشه ولی نه اینکه فقط همینا باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل تورو دارم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
بفرس برام عزیزم 

توی کستباکس سرچش کن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر