2733
عنوان

شوهرم بم گفت تو مگه زشتی؟من زشتم! 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 146 پست

یه عروسی دعوت بودیم رودروایسی داشتیم نمیخاستم خیلی ساده برم ابجیم گفت بیا سالن ارایشت کنم کمی گریمم کردن تا اونروز اصلا ارایش جدی نکرده بودم همش در حد ساده بود رفتم خونه که بریم عروسی مامانم اول نشناختم  خیلی تغیر کرده بودم مامانم همش برام اسپند دود میکرد .رفتیم عروسی زنداداشم بغلم کرد گفت نمیدونستم انقد خشگل میشی چرا همیشه ارایش نمیکنی .ولی اونروز فهمیدم که خیلی زشتم که همه از دیدنم تعجب کردن   

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هی نگین عکس عکس تاپیک وقیحو مگه ندیدین عکس پنج نفر از اعضای سایتو گذاشت😒😒😒

ای بابا من اخراین وقیح نفهمیدم کیه کجاس میشه تگ کنی یا بگی کدوم تاپیک بوده؟!

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
باید رواکوتان بخوری..مثل اب رواتیش خاهرمنم مثل شماهرچی داروخوردو دکتررفت فایده نداشت تا رواکوتان خور ...

خیلی ضرر داره .

مخصوصا برای متاهل ها .

یهو خدای نکرده ناخواسته باردار بشه دیگه واویلاست .

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
مگه من تاحالا شمارو دیدم😑 فقط بگم که همه بی حجاب بودن 

😖😖😖😖😖

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
همین امروز بابا خانما همه به گریه افتاده بودن از ترس یکی نیس بگه خب چرا عکس میزارین نمیدونیین هزاران ...

خاک عالممم منم چندبار جوگیر شدم عکس گذاشتممم😩یه دختر با لباس سفید عروسکی تو عکسا نبود؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
همین امروز بابا خانما همه به گریه افتاده بودن از ترس یکی نیس بگه خب چرا عکس میزارین نمیدونیین هزاران ...

عه کیییییی؟؟؟؟؟؟وای

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
خاک عالممم منم چندبار جوگیر شدم عکس گذاشتممم😩یه دختر با لباس سفید عروسکی تو عکسا نبود؟

منم گذاشتم خاک توسرم

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
جوشای من درمان ندارن خسته شدم چرا پوستم اینجوریه دلم میخاد بمیرم نباشم باید تا اخر عمرم زشت بمونم او ...

منم صورتم جوس میزنه درکت میکنم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
یه عروسی دعوت بودیم رودروایسی داشتیم نمیخاستم خیلی ساده برم ابجیم گفت بیا سالن ارایشت کنم کمی گریمم ...

😂😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706