2733
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282110 بازدید | 36895 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت سرگروه جونم😍😍 امروز برای صبونه حلوا خوردم جایزه😍 برای ناهارم ته دیگ خوردم جایزه🤩 بسه یا ...

😂😂😂😂😂نووووش

به نظرم بقیه جایزه‌ات  را نگه دار... واسه کاهش سری بعد هم یه چیزی بزار...😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
میگم چقدر باحاله که وزن کشی و سایز گیری افتاده پشت سر هم  امروزم باید رعایت کنیم تا سایزمون دق ...

اره باحال شده..

شام بخور ولی‌سبک  ‌ و زودتر

چیزای نمکی و نفخی  هم نخور...

شرایطشون مث‌وزنکشی‌که سعی کن ناشتا باشی و از بیداری ات هم مقداری گذشته باشی😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنون ازت سمیه جون

عزیزمی💚

من وزنم 65 شده گلم و دیگه نمیخوام ادامه بدم همسرم میگه الان اوکی هستی طبق رژیم تثبیت که الهه جون گفت ...

عزیزم،تبریک میگم،به گروه طلایی خوش اومدی 🌸🌸🌸🌸🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼

کاهشت مبارک عزیزم🌹🌹👏👏👏👏👏

ممنونتم فاطمه جووووونم💝💝💝💝💝💓💓💓🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام عزیزدلم دور از جونت این چه حرفیه خیلی عالی و کامل آفرین👏👏👏💛💛💛💛💛

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️ چالش این هفته خیلی آسون و عالیه ممنون از مینا جون خانم خوشگلا چالش این هفته رو ب ...

عزیزم من کلا دو روزه بیدارم امروز یکم ظهر خوابیدم وزنم درست نبود اصلا یادم نبود وزن کشیه پریودمم عقب افتاده 

اولیه ۸۸  هفته قبل  ۸۴.۳۰۰ابن هفته🎈هدف۷۰

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
آها عزیزم باشه اشکال نداره غذای مقوی بخور جون بگیری 

سلام سرگروه جان 

من شوکه شدم 

وزنم کم نشده هیچ زیادم شده 

62400 چرااااا😢

چیکارکنم ؟چند روز فست برم ؟

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
سلام سرگروه جان  من شوکه شدم  وزنم کم نشده هیچ زیادم شده  62400 چرااااا😢 چیکارکن ...

سلام عزیزم چرا آخه؟ نکنه اب کم میخوردی یا شاید ناخنک میزدی ؟

اشکال نداره بیشتر رعایت کن درست میشه گاهی وقتا بعد از افزایش کاهش خیلی خوبی پیشه رو داره یک ساعت قبل و بعد ورزش هم نباید چیزی بخوری اینا رو رعایت کردی ؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706