2733
عنوان

ختم حدیث کسا به نیت خانه دارشدن (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 20394 بازدید | 2767 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کجا بودی نگرانت شده بودم خوشحالم که حالت خوبه    

عزیییزدلم حالم خوب نبود شوهرمم خونه بود دیگه نتونستم بیام سایت اصلا..  فدای دل مهربونت بشم 

اننقدر تو فکرتون بوودم ک نگوو  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

اینم  ی تاپیک حاجت روایی عالی هدیه سایه جان ومن تقدیم ب همه بچه های ختمم 

ان شاءالله بزودی همتون خونه دار بشید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4842059/روشها-و-ختم-های-مجرب-برای-خانه-دار-شدن

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
شیر و ماست با مسهل بخور مثلا ماست نعنا کاکوتی یا زنیان بخور باهاش شیر با عسل شیرین کن حتما در روز ...

سلام عزیزم ممنونم بابت توصیه هات بهم 

اره چند شب عسل تزریق کردم 

ولی لبنیات دیگه اصلا نخوردم 

چشم حتما ..

نه گلم تهران نیستم ..کرونا ک اوضاعش بهتر شد حتما حتما میرم دکتر

عزیز شنیدم مریضن توعطاری برگ شاطره بگیرین پاک کنید اسیاب کنید بریزین یارواب بخورین یاشاطره رودم کنید ...

ممنونم بابت راهنماییت عزیزم ...تاحالا امتحان نکردم .چشم حتما

بچها واسه خونه دار شدن روضه مسلم خیلی خوبه من سه هفته خوندم و امروز داریم میریم خونه ببینیم  و ...

سلام عزیز دلم من خودم 6تا شنبه گوش دادم 

7 رو گرونگهداشتم برای خونه خودم 

عید غدیر ک شنبه بود میشد هفتمی  

ولی ناامید نمیشم منتظرم ...جداازین ختمها وروضه وایه وکارای دیگم انجام میدم 

ان شاءالله بسلامتی عزیزم 

امیدوارم بزودی بگی خونه خریدم همونی ک میخواستم

سلام عزیزم ممنونم بابت توصیه هات بهم  اره چند شب عسل تزریق کردم  ولی لبنیات دیگه اصلا نخ ...

انشالله

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
سلام بچه ها من اومدم. اننننققدد دلم براتون تننگ شده بود  این چندروز همش تو فکرشما وتاپیک بودم&n ...

سلام عزیزم،خوشحالم خیلی زیاد که اومدی،دلم واقعا برات تنگ شده بود و انگار گروه یه چیزی کم داشت واقعا،خوش اومدی مهربون

سلام،تو رو خدا قسم،تو رو امام زمان قسم،تو رو به این عید غدیر مولا قسم میدم واسم دعا کنین،دیگه بریدم، ...

سلام زهرا جانم ...من همیشه دعات میکنم ...

انقدر نگران نباش عزیزم ...حضرت زهرا خودش دستتو میگیره خدابزرگه یکم صبوری کن 

بخدا زندگی ماهم گل وبلبل نیست. اما فقط صبوری میکنیم و باوجود داشتن هزاران مشکل نعمتهایی ک خدا بهمون داده رو شکر میکنیم .چون شکر نعمت باعث افزایش نعمت میشه وکفر بدترش میکنه 

دلتو وصل کن ب حضرت زهرا. بعد نمازات تسلیحاتشو بخون ازته قلبت بهشون تقدیم کن 

این روزهای سخت میگذره  اینا همش امتحان الهیه برای رشدوتعالی روحمون ...

ان شاءالله مشکلاتت حل میشه بااطمینان از اجابت دعاهات زندگی کن  ناامیدی از ان شیطانه

سلام عزیزم،خوشحالم خیلی زیاد که اومدی،دلم واقعا برات تنگ شده بود و انگار گروه یه چیزی کم داشت واقعا، ...

فدات بشم زهرای مهربونم .لطف داری بهم عزیزم

حالت بهتره ؟ خوبی؟

سلام زهرا جانم ...من همیشه دعات میکنم ... انقدر نگران نباش عزیزم ...حضرت زهرا خودش دستتو میگیره خدا ...

مرسی خانم گل،همیشه با حرفات آرامم کردی،میدونم اتفاقا تو یکی از مشکلاتت رو  که بهش اشاره کرده بودی منم تازه اون مشکل اضافه شد به بقیه مشکلاتم،ولی همیشه توکل داشتم و دارم،ولی خب آدمیزاد دیگه بعضی مواقع تا مرز بریدن پیش می ره و همه چی و تیره و تار می بینه

به امید خدا و حضرت زهرا س که انشالله هم همه مشکلات کل اعضای تاپیک حل شه مخصوصا خودت که خیلی گلی و هم خانم یه نظرم به زندگی و آرامش بندازه،انشالله

دوستان عزیز خیلی ممنونم ازتون ان شاءالله که همتون حاجت روا بشید دلتون شاد و تنتون سلامت منم به نیت ...

سلام عاطفه ی مهربونم  خیییلی دلم براات تننگ شده بود باور کن هممممش تو فکرت بودم شرمندتم برات توروز خودت پست خاص تورو نذاشتم 

بجاش برات علاوه بر حدیث کسا 

صدتا صلوات و آیت الکرسی و سوره معارج برای حاجات دلت خوندم 

عذاب وجدان داشتم اون روز نتونستم بیام تاپیک 

شرمنده گلم

2706