2777
2789

برادر شوهر من بیست سالشه و همسرم خیلی روش حساسه با این که یه ساله ما ازدواج کردیم ولی همیشه حواسش به داداشش هست و مرتب میبینتش و بهش زنگ میزنه و باهاش صحبت میکنه و فاز نصیحت برمیداره که درستو بخون و کمتر اوقاتتو به بطالت بگذرون بهش از پروژه های خودش میده تا این سرش گرم باشه و هم درآمدی داشته باشه و سمت رفیق ناباب و سیگار و مواد مخدر نره ولی برادرشوهرم خیلی سر به هواس دائم تا دو صب بیرونه و شب تا صب بیداره پای نت و گوشی و فیلم و هر ماهم با دوستاش میرن شمال...یه بار حتی سر اینکه شوهرم فهمید داداشش تا صب بیرون بوده عصبانی شد و شروع کرد داد و قال و سر منم داد زد حتی

خو

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی😕

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

اصل کاری رو بگو

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

باید ببيني ك گفتنت باعث سر ب راه شدن برادر شوهرت ميش يان

البته اينم بگم هر چقدر بيشتر اصرار بر درست شدنش داشته باشين بدتر ميشه و لجباز تر

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2801