2733
😂وای مثل من زدم رو رگبار از این بسته پستیه ک میره دم معازه شوهرم.البته ی تومن داده ک برا خودم لبای ...

منم دقیقا پدر شوهرم هی بسته میگیره😂خونشون چسبیده به خونه ی ما من نمیدونم همش چرا تو کوچه وله که اصلا درمون رو نمیزاره بزنن خودش تحویل میگیره😐🤦‍♀️دفعه ی اولش گفت بابات اینا برات بسته فرستادن دومی رو دیگه فهمید اینا از بابا نمیان😂

منم مانتو خیلی وقت بود نخرید بودم هم برا بچه ها میخرم هم خودم امروز 300تومن لوازمارایشی سفارش دادم😁خسته شدم بابا وقتی کار داشت بیشتر مقاومت میکرد بیچاره الان هیچی نمیگه پول گذاشتیم بانک سودشو قرار بگیریم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
ما یه ساله اومدیم تو خونه جدیدمون مثلا نع پرده داریم نع یه آینه درست حسابی نع مبل نع زیرتلوزیونی نع ...

مگه جهاز نیاوردی آخه در عرض دو سه سال که آدم آنقدر لنگ نمیشه

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا من شوهرمو اصلا خسیس نمیدونم بنظرم بهترین و بفکر ترین و دسو دلباز ترین مرد روی زمینه یه ریال پ ...

امیدوارم بعد از مدتی از روشت پشیمون نشی فقط

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
ولخرج؟ تو توی زندگی منی که این حرفو میزنی؟ سعی کن هیچ وقت قصاوت نکنی چون ممکنه به سر خودتم بیاد... ...

عزیز دلم خواهشا از وسایلت خوب استفاده کن که نو بمونه خدایی تو 3 سال نباید خراب بشن

منم قابلمه هام رنگیه اما خیلی مراقبشونم دوتا و یک تابه فقط دم دست میزارم با اونام با احترام کامل رفتار میکنم😆 ماشین لباسشویمو اومدن تعمیر فکر کرد چند ماهه خریدم و... 

اما با همسرتم صحبت کن یک لیست بنویس از کمو کسری خونه هر روز براش بخون هر روز بگو دیگه پرده باید بخره سریع

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
درامدتونم خوبه؟

من ک راضیم، یکو نیم

البته الانا شده یکو نیم

اول ازدواجمون ک ۶۰۰بود

بعدم من معتقدم خرج آدم ربطی ب درآمدش نباید داشته باشه، باید پول‌جمع کنیم برا آینده بچه هامون، مث مامانای ما ک برا ما جمع کردن

برا همین از چیزایی ک دارم حداکثر محافظت رو میکنم، و تا وااااااقعن ضروری نباشه، چیزی نمیخرم، تا پولامونو بتونیم جمع کنیم، یا اقلن دستمون جلو کسی دراز نباشه

از سمت خونواده خودم و خودش هم هیچ ساپورت مالی نمیشیم ها

با همین پولایی ک از اول زندگی جمع کردیم، سیسمونی بچمو خریدم، یه ریالم محتاج کسی نشدم، چپن قبلش آینده نگری کرده بودم و به شوهرم اعتماد کردم اگه میگف نخریم نمیگفتم آی خسیسه برم یواشکی بخرم

من فقط پفک و بستنی یواشکی میخرم چون نمیخره میگه ضرر داره😅😂

SOMETIMES I JUST FEEL IT'S ONLY ME, WHO NEVER BECAME WHO THEY THOUGHT THEY'D BE
امیدوارم بعد از مدتی از روشت پشیمون نشی فقط

فعلن که ۱۰ساله پشیمون نشدم

تازه نه عروسی گرفتم نه حلقه نه طلا نه حتا آتلیه رفتم نه لباس عروس مهریه مم ۱۴تا بود ک تو محضر بخشیدم

تا الان که جز رضایت و افتخار، حس دیگه ای نداشتم.

این کترا رم بخاطر این نکردم ک مراعات جیبش رو بکنم، وضع مالی شون خوب بود، داشتن ک بکنن برام، برا جاریم بعد من هرچی خواست کردن، من خودم نمیخاستم، و بی نهایت راضی ام

تو که منو نمیشناسی، لزومی نداره جلوت چسی بیام😂

زنه بمیره هم قابلمه رو پس نمیگیره 😐

آخه سه سال میگی عروسی کردی قابلمه وقاشق نمیخرن  که تازه عروسی 

وطن مادر است💗💗💗 برچهره مادرکسی پنجه نمیکشد جزء فرزند ناخلف( اللهم الرزقنابصیرت
فعلن که ۱۰ساله پشیمون نشدم تازه نه عروسی گرفتم نه حلقه نه طلا نه حتا آتلیه رفتم نه لباس عروس مهریه ...

خدارو شکر ان شاءالله روز به روز هم بهتر بشه زندگیت

ولی نه افراط نه تفریط نمیخوام ته دلت رو بلرزونم...ولی همه چی جایه خودش من زیاد اهل بخر بخر نیستم ولی واقعا این چن وقت که خرید نکرد بودمبرا خودم به خودمم اومدم دیدم دارم افسرده میشم

والا من شوهرمو اصلا خسیس نمیدونم بنظرم بهترین و بفکر ترین و دسو دلباز ترین مرد روی زمینه یه ریال پ ...

خیلی گناه داری،خب شاید یه چیزای دیگه میگیری وسیله خونه چه میدونم سرمایه گذاری میکنید منم لباس نمیخرم به جاش خرج ارایشگری میکنم،دوره میرم،وسیله میگیرم

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
خدارو شکر ان شاءالله روز به روز هم بهتر بشه زندگیت ولی نه افراط نه تفریط نمیخوام ته دلت رو بلرزونم. ...

خب من اصن خرید کردن دوس ندارم، تا حالا تو عمرم بازار گردی نکردم، دوس دارم همون مغازه اول بخرم شرشو بکنم بره

تو چیزی که علاقم باشه اصلا ازش کوتاه نمیام، ولی خب وقتی مثلن کفشم سالمه از ۲سال پیش، چرا نو بخرم؟

خب من اصن خرید کردن دوس ندارم، تا حالا تو عمرم بازار گردی نکردم، دوس دارم همون مغازه اول بخرم شرشو ب ...

خب پس احساس نیاز نمیکنی 

خوشبحال شوهرت😂

خیلی گناه داری،خب شاید یه چیزای دیگه میگیری وسیله خونه چه میدونم سرمایه گذاری میکنید منم لباس نمیخرم ...

خخخخ گناه ندارم جیگر

آخه از چیزی نمیگذرم ک دلم بخادش، وقتی میاز ندارم وقتی تونیکم هنوز سالمه، خب نمیخرم باز

بجاش پس انداز میکنیم که محتاج کسی نباشیم، اونم تو این وانفسای گرونی

ببخشید اما به نظر من هم شما و هم همسرتون دست و دلباز نیستید اصلا 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2706