2777
2789
عنوان

بچه ها کمکم میکنین؟؟؟

92 بازدید | 19 پست

سلام به همتون..

قضیه مشکل ما از این قراره که ما برای داداشم برا یه دختر خانومی رفتیم خاستگاری..

دختر خیلی نجیب و عالییی هست و قیافش مثل برادرم و من معمولیه.. خانوادشون هم خوبن..

خالم این خانواده رو معرفی کرد 

مامانم ب بابام گفت برین ی تحقیق بکنین

بابام گفت حالا باشه ببینینیمشون...

داداشمم دید و پسندید..

جلسه دوم هم برای اشنایی رفتیم و خوب بود..

حالا دختره اوکی داده و برادرمم هم راضیه ولی حالا بابام سرسخت مخالفه..

اول حرفی نداشت حالا یه دم میگه نه نه نه

اما کاش اینجوری میگفت..با دعوا و بدترین فحش ها میگه..

میگه واقعا زشته دختره... فقط رفته از یه نفر دربارع خانواده دختر سوال کرده اونم انگار کینه از خانواده اونا ب دل داشته بدترین چیزا رودربارع خانوادع اونا گفته و مغز بابام شستشو داده شده فقططط از ی نفر سوال کردع

در حالی کع خود داداشم از پنج شیش نفر پرسیده همه گفتن خانواده خوبین 

حرف بابام اینه که اونا پول ندارن...ما از اونا بالاتریم

فقط فکرش اینه ک طرف پولدار باشه ک بگن اره ما با فلااااانی وصلت کردیم.. حرف مردم براس مهمتره از داداش من..

میگه هر غلطی میخای بکن داری خودتو تو چاه میندازی بدبخت... برو خاستگاری هرکار میخای بکن من نمیام..خودت رن بگیر خودت عروسی بگیر..

ب فکر داداشم نیس که با حقوق کارمندی چجوری میخواد خواسته های دختر پولدار رو براورده کنه

(چون ی بار خاستگاری ی دختر رفتیم از ما وضع مالشون بهتر بود فقط میگف خونه بهترین نقطه مشهد و ماشین کمتر از ساینا نمیخوام)

الانم ک دارم مینویسم داره مامانمو لعنت میکنه میگه این لقمه رو خواهر تو تو دامنم گذاشت

داداش من پسندیده و میگه این خانوم میتونه با حقوق کارمندی من بسازه...

اما بابام میگه اون قیافه نداره.. بدبختای بی پول

چون باباش تو معدن کار میکنه مدام با تحقیر خطابشون میکنه...

منم تا میام حرفی بزنم انواع چیزا خطابم میکنه

شما بگین چه کنم؟؟؟

من کنکوریم..اگه امضامو دیدی یه دعای کوچیک بکن که قبول بشم تو کنکور.. مرسی مهربون❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام‌اسی

داداشت چند سالشه

چکاره است

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
ی سوالی منو درگیر کرد  ساینا شاخ است آیا😑😑😑😑

دبه برا اون دختره انگار شاخ بود 😄

من کنکوریم..اگه امضامو دیدی یه دعای کوچیک بکن که قبول بشم تو کنکور.. مرسی مهربون❤❤
یدختر دیگه پیدا کنید .حتما صلاح نمیدونه 

راستش هر دختری تا خواستیم معرفی کنیم یه عیب روش گذاشت

کلا هیشکیو بابام ادم حساب نمیکنه

عزیز دلم منطقی با پدرت حرف بزن و توجیهشون کن و اگه نیاز شد از یه روانشناس کمک بگیر بعدشم برادرت حق داره چون هرکسی شریک زندگی و همدمشو خودش انتخاب میکنه از حرفهای یه نفرم نباید پشیمون بشین به پدرت بگو تا تحقیقات بیشتری انجام بدن

کسی رو قضاوت نکن...اون فقط گناهاش با گناهای تو فرق داره💜👑
چرا قیافشو با‌ خودت مقایسه کردی دختره پولدار خواسته داره 

چون یکی از موردای گیر دادنای بابام قیافه دخترس

منو داداشمم همچین چیزای حوری شکل نیستیم ک انقد بابام میگه دختره زشته :/

عزیز دلم منطقی با پدرت حرف بزن و توجیهشون کن و اگه نیاز شد از یه روانشناس کمک بگیر بعدشم برادرت حق د ...

هعی خواهر حرف منطقی رو بابام اثر نداره

بسرعت از کوره در‌میره  شروع ب فحش دادن میکنه هرحرفی بگی رو زدم 

داداشم گفت شما نظر میدین دربارش تصمیم گرفتن ب عهده منه این زندگیه منه

ب بابام برخورد :/

مشکلش چیه پس شاید نمیخواد داداشتو زن بده 

نمیدونم بخدا

هر دختریم خودش معرفی میکنه تنها ملاکش اینه ک خانواده اونا پووول دارن

شایدواقعن نمیخواد ببینه داداشم میخواد زن بگیره

2801