2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید بتازگی ظرفشویی خریدیم.ومتوجه شدم از داخل برق داره.چکار کنیم؟

همین الان از برق بکشیدش و به نمایندگیش بگین بیاد بازدید..و رفع عیب کنه..

و تا رفع عیب نشد ازش استفاده نکنید!سیستم سالم نباید این اتفاق براش بیوفته..باید کامل ایمن باشه

2742
سلام وقت بخیر..شما میخواهید برای چه مکانی اجرا کنید؟ ساختمون در حال ساخت؟یا ساخته شده؟چقدر هزینه کن ...

برای یک ساختمان ساخته شده هزینه اش چقدره؟

یک آپارتمان صد متری؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
برای یک ساختمان ساخته شده هزینه اش چقدره؟ یک آپارتمان صد متری؟

یه ساختمون که 100 متر زیر بناش باشه با توجه به حداقل و حداکثر گرمای اون شهر باید کولر متناسب باهاش انتخاب بشه..

اینکه نور گیر هست یا نه..چندتا پنجره داره..طبقه چنده..و..

ولی در حالت عادی کولر 24 هزار  جوابگوی یک ساختمون تا 110 متر مربع هستش..

ولی بستگی داره این ساختمون تو اهواز باشه....

یا مثلا تهران......

یا  شمال کشور و مناطق شرجی و معتدل...

حتی نوع موتور بکار رفته داخل اینا هم تفاوت داره و قطعا رو قیمتشون هم تاثیر داره.

قیمت ها که الان وحشتناک رفته بالا.......

یه کولر 24 هزار خیلی معمولی با دوام  زیر 12 میلیون نیست..

سلام ممنون از راهنمایی ولی خیلی وقت هست که خریدم

مبارکتون باشه.به سلامتی و دل خوش استفاده بشه..

حتما موقع نصب به یک نصاب ماهر کار را بسپارید دستگاه حساسی هست و قیمت قطعاتش بالا!!

بهشون بگید موقع نضب اصول نصب مثل وکیوم کردن و.. رعایت بشه و لطفا شما هم خسیس نباشید اجرتشو بدید..

2738
یه ساختمون که 100 متر زیر بناش باشه با توجه به حداقل و حداکثر گرمای اون شهر باید کولر متناسب باهاش ا ...

متشکرم. برای یک ساختمون در شمال و طبقه دوم با پنجره های دو جداره و تعداد متناسب پنجره ها، نه زیاد و نه کم، چقدر لازمه و چندهزار باید باشه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
متشکرم. برای یک ساختمون در شمال و طبقه دوم با پنجره های دو جداره و تعداد متناسب پنجره ها، نه زیاد و ...

به کارشناسان فنی شهرتون مراجعه کنید جهت کارشناسی رایگان.......

اما به نظر من 27 الی 30 هزار مناسب ترین.اونم برند اوجنرال با مبرد R22  غیر اینورتر !

به کارشناسان فنی شهرتون مراجعه کنید جهت کارشناسی رایگان....... اما به نظر من 27 الی 30 هزار مناسب ت ...

ممنونم. چرا غیر اینورتر؟

این مارکهای جنرال مکس و جنرال گلد و اینها چطورند؟

ممنونم. چرا غیر اینورتر؟ این مارکهای جنرال مکس و جنرال گلد و اینها چطورند؟

اینورتر هزینه تعمیر بالا داره..دردسر بالا داره..

خرابی بالا داره..

قبلا یه مدت خیلی معروف شد همه می خریدن تبلیغات میکردن و..

الان چهار نفر دلسوز باشن بهتون پیشنهادش نمیکنند حتی خود تعمیرکار..!

درسته کولر معمولی هزینه برق داره..ولی حداقل دردسر های اینورتر نداره و جبران میکنه..

جنس هرچقدر ساده تر باشه اصلی تر و با دوام تر..هرچقدر فانتزی تر خرابیش بیشتر هزینه اش بیشتر..

این جنرال و اوجنرال و خیلی دیگر از برند هایی تو بازار درست مثل پیکان قدیم هست..

ازش اردی ساختن..روآ ساختن..پیکان وانت ساختن..آریسان ساختن وووووو

درسته هزار مدل قیافه و تز دادن روش..ولی اصلش این هست موتور..موتوره پیکانه  

اما قیمت هر کدوم اینا از دیگری متفاوت تر

در صورتی که قلب جنس..یکی هست!!!!و این روش ها فقط جهت سوداوری بیشتر هست.....

من اوجنرال با گاز (مبرد R22) و غیر اینورترش رو بهتون پیشنهاد میکنم! مصرف برق که داره.

(اونم نه انچنان)

ولی بهتون قول میدم از اینورتر بهتره.دردسرش کمتر.

موفق باشید

اینورتر هزینه تعمیر بالا داره..دردسر بالا داره.. خرابی بالا داره.. قبلا یه مدت خیلی معروف شد همه م ...

خدا خیرتون بده

امیدوارم سالم باشید و کارتون پربرکت باشه

اینورتر هزینه تعمیر بالا داره..دردسر بالا داره.. خرابی بالا داره.. قبلا یه مدت خیلی معروف شد همه م ...

راستی در مورد تلویزیون هم اطلاعات دارید؟

کدوم مارک خوبه؟

قاعدتا سونی عالیه. بعد از سونی چه مارکی بهتره و عمرش و کیفیت تصویرش بهتره؟

راستی در مورد تلویزیون هم اطلاعات دارید؟ کدوم مارک خوبه؟ قاعدتا سونی عالیه. بعد از سونی چه مارکی ب ...

بله اون که صد در صد....
ولی الان مگر جنس اصلی هم پیدا میشه

اگر پیدا بشه مگر ارزون میگن..

قبلا دزد اونی بود که از دیوار مردم میرفت بالا

الان انقدر پیشرفته شده تو هر شغلی یه دزدی هست...

گران فروش..احتکار کننده..جنس فیک فروش و.....

تو همین نی نی سایت تاپیک بزنید..

قطعا کسانی که متاهل هستند و چند سال دارن استفاده میکنند جنس شناسای بهتری هستند.

و راه اشتباهی که رفتن..هزینه اشتباهی که پرداخت کردن رو دیگر شما تجربه نمیکنید!

2706