2733
برش نخوردین؟

چرا برش خوردم تا مقعد. شقاق مقعدی شدم. رگ‌ توی باس ن م پاره شد عمل کردم🤐 یدونه زاییدم داغون شدما😬 ولی شکلش اصلا تغییر نکرده خداروشکر. الانم یکشنبه دوباره زایمان دارم بازم طبیعی😂

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
اره خیییلی وحشتناک درد داره ولی هرچی لخته اضافه  داری تورحم بیرون میریزه همیشه اون پرستاری که ش ...

اصلش اینه که تا بیحسی انجام بدن ،نه که بزارن قشنگ درد بکشی خو

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانما، من تپش قلب وشلی دریچه دارم، اگه جواب اکوی قلبمو ببرم دکتر، قبول میکنه که سزارین بشم؟

آخه الان خییییلی سخت میگیرن واسه سزارین😢😢😢

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
خانما، من تپش قلب وشلی دریچه دارم، اگه جواب اکوی قلبمو ببرم دکتر، قبول میکنه که سزارین بشم؟ آخه الا ...

به دکتذت بگو اخه سزارین اگه ببهوشی داتشه باشه به خاطر قلبت فکر نکنم سزارین کنن

به دکتذت بگو اخه سزارین اگه ببهوشی داتشه باشه به خاطر قلبت فکر نکنم سزارین کنن

خب با بی حسی چی؟

آخه زایمان طبیعی خودش تپش قلبو خییییلی زیاد میکنه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
خب با بی حسی چی؟ آخه زایمان طبیعی خودش تپش قلبو خییییلی زیاد میکنه

من طبیعی بودم عزیزم حتما به دکترت بگو مشکل قلبی داری فک کنم با بیحسی زایمان کنی . ‌از طبیعی میترسی؟

من همه چی روتحمل میکنم وسختیش اینه که منتظریه بچه سالمم ونگران دیگه بچه رو که دنیا میادنشونم میدن می ...

منم تا اين لحظه فقد همين نگراني رو دارم

دعا كنيد برام خيلي اذيت شدم

من سزارین بودم سر دومی از کمر بی حس شدم بعد بی حسی یه لحظه احساس خفگی کردم اونجا خیلی ترسیدم

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...
من طبیعی بودم عزیزم حتما به دکترت بگو مشکل قلبی داری فک کنم با بیحسی زایمان کنی . ‌از طبیعی میترسی؟

بله خیلی زیاد میترسم، الانم که این دکترا زیر بار سزارین نمیرن، میگن وزارت دستور داده، فقط طبیعی، یعنی واسه زاییدنمونم تصمیم میگیرن😖

شما راضی بودین از طبیعی؟

وقتی وارد بخش زایمان شدم یه سالن پره اتاق تو هر کدوم ۴ تا خانوم که در حال درد کشیدن بودن از هر اتاق کلی صدای جیغ میومد هنوز صداش تو گوشمه من خودم هنوز درد نداشتم به هر کی نگاه میکردم که جیغ میزد وحشت میکردم باور نمی کردم خودمم جیغ بزنم ولی بعد هفت ساعت صدای جیغ خودم بلندتر بود سخت ترین لحظه هم اوج دردا بود که بینش از حال میرفتم و ماما ها هم که معاینه میکردن خیلی خیلی دردم میومد اونهایی که بیمارستان کمالی کرج زایمان کردن میدونن من چی میگم آها یکیشم تو یه اتاق یه خانوم زایمان کرده بود باهاش باز بود هنوز بخیش نزده بودن وای وقتی اون صحنه رو دیدم حالم بد شد 

سلامتی چشاش که چشامو رو همه چشا بست
بله خیلی زیاد میترسم، الانم که این دکترا زیر بار سزارین نمیرن، میگن وزارت دستور داده، فقط طبیعی، یعن ...

عزیزم منم بچه اولم بود بینهایت میترسیدم ولی اصلا فکرشم نمیکردم اینقد خوب زایمان کنم اینقد زود تموم شد که یادم نیست من چهارو نیم بستری شدم یه ربع بن هشت نینیم اومد ترس نداره بخدا فقط باید جیغ الکی نزنی و فقط تمرین تنفس کنی و با ماماها همکاری کنی

عزیزم منم بچه اولم بود بینهایت میترسیدم ولی اصلا فکرشم نمیکردم اینقد خوب زایمان کنم اینقد زود تموم ش ...

خدا رو شکر عزیزم

والا من که میترسیدم، الان این تاپیکم خوندم ترسم ده برابر شد

افتادگی رحم و مثانه و بواسیر و بدفرمی واژن و خونریزی داخلی و...😥🤦‍♀️ 

2706