2733
عنوان

نامزدم میگه باید تا تو خوته پدرتی آشپزی یاد بگیری+اسکرین شاتش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 208 پست

ببین من با وجود این که شاغلم خودم بیشتر غذا درست می کنم و کمتر از بیرون غذا می گیرم به نظرم پول دور ریختنه 

غذای خونگی  کیفیتش بهتره وارزون تر درمیاد

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه وظیفه خانما اینه ک بخابن یکی هم بیاد پاهاشونو مدام ماساژبده  ابقند بده دستشون یوقت فشارشون ...

دقیقا

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
ملكه اليزابت نيمرو هم ميخوره ؟😂😂😂😂 من فكرميكردم فقط بركفست انگليش ميخورن 😂😂😂😂😂😂

هفته قبل لایو داشتیم باهم😂😂

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

خانم های به اصطلاح فمینیسم... باید خدمتتون عرص کنم فمنیسم یعنی برابری زن و مرد نه زن سالاری و نه تنبل پروری زن... کارای متاهلی باید دسته بندی بشن و هرکس تقبل وظیفه کنه. اگه زن و مرد هردو با هم شاغل باشن خب خانم میتونه انتظار داشته باشه مرد هم کارای خونه رو انجام بده اما اینکه خانم یه سره خونه باشه و کاری نکنه و مرد خسته بیاد خونه یه غذا نداشته باشه بخوره مفهوم فمنیسم نیست...

کسی که حداقل وظایف زندگی مشترک رو ندونه و نتونه به درستی تقسیم وظایف کنه برام سواله که چرا اصلا ازدواج میکنه؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
عزیزم انشاا... ک شوهرت انقد پولدار باشه ک بگیره خدمتکار واست ولی خانوم خونه هر هنری داشته باشه واسه ...

مرسی عزیزم ❤️آخه فقط بحث دوست داشتن و نداشتن آشپزی نیست، من دانشجوام، و بعدشم سر کار میرم و مطمئنم کلی مشغله اجتماعی برای خودم درست میکنم که واقعا دیگه وقت و انرژی اینکه بخوام کار های خونه رو انجام بدم ندارم، یکی از ملاک های اصلیم همین موضوعه. 

به نی نی سایت نمیشه اعتماد کرد از بس که برا لایک و کامنت پست هاشون عکسای اینترنتی میذارن 😂😂😂

نگووووو که منظورت منمممممم که الانننننننننننننن از ناراحتییی میرمممممممم آشپزخونه رو آتیششش میزنمم😭🤣

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

پس کی آشپزی کنه میخوای خونه اومداز سرکار بیا واست آشپزی و نظافت شکما هم استراحت کن!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
منم گاهی موقع ها که خسته میشم. داد و بیداد میکنم و میگم اصلا به من چه غذا درست کنم یا کار کنم😄 ولی ...

آره منم گاهی اوقات کم میارم ک اینجور مواقع یا از بیرون غذا میگیریم یا ی چیزی ساده تر درست میکنم ک خیلی نخوام پای گاز وایسم ولی این ک کلا آشپزی نکنم نه   اصلا آشپزی رو خیلی دوست دارم

من ۲۶ سالم بود ازدواج کردم تا اون موقع ام دست به سیاه وسفید نمیزدم  یعنی غذا حاضر میشد مامانم میگفت بیا سر سفره  ولی دیگه ازدواج کردم تمام سعیمو گردم چیزی کم نمیزارم برا خونه خودم از اشپزی و ...

2706