2733
عنوان

نامزدم میگه باید تا تو خوته پدرتی آشپزی یاد بگیری+اسکرین شاتش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 208 پست
چند سالشه چیکارست که میگه بیرون سگ دو میزنم خیلی پرتوقعه  در واقع خدمتکار میخواد نه زن نامزد ...

بنده خدا كجا پر توقعه 😐😐😐 

حرف بدي بهش نزده گفته حالا كه قرنطينه اي يه چيزي ياد بگير راست گفته خب 

من خودمو جاي شوهرم ميزارم توي اين گرما از سركار بياد بعد من بش بگم بلندشو غذا درست كن ؟؟؟؟😂😂😂😂

دقیقا😂😂😂😂😂و اینکه بتونم تا ظهر بخابم ://  خونه بابام خیلی صدا میدن سر صبح

اهدافمون قابل ستایشه🤣

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورت میشه الان دارم به جدایی فک میکنمم چون مطمعنم از پس آشپزی بر نمیام ظاهرا  با نظرات دوستان ...

نه بابا به خودت تلقین نکن  بری خونه خودت  اینکارو میکنی یواش یواش همه چیز دستت میاد   ولی  باور کن برا مردا آشپزی خیلی مهمه برا همه مردا    خواهرانه بهت میگم یاد بگیر😁

اینجوری که ظلم در حق شوهرت میکنی 

غذا پختن برا شوهرت نشونه زندگی مرد سالاری نیست وقتی غذا درست میکنی یه بهونه برای دور هم نشستن و گرم شدن کانون خانواده هست .حالا درسته آشپز بگیری یا از بیرون بخرین بازم دور هم میشینین میخورین ولی به نظرم اون لذتی که موقع غذا خوردن همسرت ازت تشکر میکنه رو نمیچشی اینجور بعدم مرده یه وقت دیدی خدایی نکرده تو طولانی مدت سرد شد از این کارا .من خودمم از این کارا متنفر بودم قبل ازدواج میگفتم وای میخوام این مردا نخورن من کلفتیشون کنم عمرا ولی کقتی رفتم سر خونه زندگیم  علاقه پیدا کردم

💖
بنده خدا كجا پر توقعه 😐😐😐  حرف بدي بهش نزده گفته حالا كه قرنطينه اي يه چيزي ياد بگير راست گ ...

شوهر منم میگفت جدیش نمیگرفتم 

با تینکه غذاهای جدید درست میکنم و فلان شعور نداره میگه تو چیکار کردی خانواده شم مثل خودش فقط خدمتکار میخوان نه زن 

باورت میشه الان دارم به جدایی فک میکنمم چون مطمعنم از پس آشپزی بر نمیام ظاهرا  با نظرات دوستان ...

خوب اصلا کاری به ازدواج ندارم حتی اگه بخوای تنها زندگی کنی یا باید انقدر نسبت به سلامتی بی اهمیت باشی یا اینقدر پولدار که همیشه از بهترین برند ها غذا تهیه کنی(هر چند من اصلا به کیفیت اونها اعتماد ندارم) یا اشپز انتخاب کنی و براش منو تعریف کنی 

خدايي لحنش خيلي بده!!ميتونست مودبانه تر بگه!!خب معلومه ما خانوما آشپزي ميكنيم ديگه نيازي نيس اين چيز ...

اخه معلوم نیست اسی قبلش چی گفته ک اینجوری شوهرش عصبی شده

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
من عاشقه اشپزیم😍دستپختم خیلی خوبه خیلی هم دل به کارمیدم .ولی اگه شوهرم دستوربده یادنباله ایرادبگرده ...

شنیدم تو غذای پادگان کافور میریزن تروخداا در اون حد نیارش پلیین فقط🤣🧡

بخدااا نمیتونمممممم در توانم نیستتتتتتتتتتتتتت حتی یه نصفه قطره استعدادشم ندارم

برو سر کار دستت تو جیب خودت باشه و تمام حقوق رو بده به یه خانم تا برات غدای خونگی درست کنه 

چند سالشه چیکارست که میگه بیرون سگ دو میزنم خیلی پرتوقعه  در واقع خدمتکار میخواد نه زن نامزد ...

این خانم اگر بشینه توی خونه خودشو باد بزنه و شوهرش بره سرکار خسته و کوفته برگرده خونه ببینه زنش به اندازه‌ی درست کردن یک پرس غذا هم برای شوهر و زندگیش ارزش قائل نشده ، آقاهه پرتوقعه ؟ خانم چیه اونوقت ؟ آقا حمال مفتی خانمِ بی مسئولیتشه؟

همیشه اول یک سوزن به خودتون بزنید بعد یک جوالدوز به دیگری ! 

تازه وارد نیستم 😏
اخه معلوم نیست اسی قبلش چی گفته ک اینجوری شوهرش عصبی شده

گفت یبار نشد بیام خونتون تو غدا پخته باشی گفتم بلد نیستم‌

عاقااااا طرف همجنستون باشیننننن یکم😭

اگه از الان شروع کنی استعدادت گل می‌کنه خانومی

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
خوب اصلا کاری به ازدواج ندارم حتی اگه بخوای تنها زندگی کنی یا باید انقدر نسبت به سلامتی بی اهمیت باش ...

بخدا خونه ی پدر خیلی خوبهههههه  دارم بهش ایمان میارم😭

2706