2777
2789
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226556 بازدید | 31180 پست
پسر منم ۲۹۷۵ بدنیا اومد ولی طفلکم الان نصف شده

عزيزم طبيعيه كم كردن وزن ارسلان من روز چهار شده بود ٢٧٠٠

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا...طالبی جون قربونت تازه من حس میکنم شمام زودتر از منی...یعنی خیلی بچه های قبل من و شمام زایمان ...

وای خدا چی میشه منم زود زایمان کنم عسلکمو ببینم😍😍😍 اگر حست درست بگه عالیه.

جمعه هفته قبل پسر کوچیکم گف نی نی هفته بعد میاد. میگن بجه ها دلشون پاکه هرچی بگن میشه. حالا ببینم مال ماهم جمعه این هفته میاد یانه؟!🤔

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
ن قاطی نکن مزش بد میشه ،ی قاشق ریختم ،ی لیوان هم اب پرتقال اماده کردم ،قاشق و گذاشتم دهنم سریع اب پر ...

بسلامتی عزیزم...ان شاء الله زود از دستگاه میاد ... دکتر من گفت خودش بیاد طوری نیست حتی زودتر هم بشه  ،  ولی با مداخله بهتره بیشتر بمونه تو رحم

امید آخرین چیزیست که میمیرد
میدونم اخه من مشکل خونی نداشتم همینجوری عشقی نوشت دکترم 

عزيزم منم اصلا مشكل خوني نداشتم بعد از زايمان چهار تا هپارين زدن بهم

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
خیلی ممنون مهشید جون  خودم خوبم بد نیستم ی خرده بی حالی و خستگی و درد دارم ولی بازم خداروشکر&n ...

ایشاالله زود سرحال شی عزیزم

وزنش بالا بوده خدا کمکت کرده که زود به دنیا اومده. دستگاه هم یه چیز نرمال هس واسه بچه ها نگران نباش.خداروشکر هر دو تاتون خوب و سالمید. منم انقباضام زیاده. استخونای واژن و... خیلی درد میکنه. ولی فعلا شکمم بالاست و علایم دیگه ای ندارم.

نمیدونم به شهریور بکشه یا نه؟!

بسلامتی عزیزم...ان شاء الله زود از دستگاه میاد ... دکتر من گفت خودش بیاد طوری نیست حتی زودتر هم بشه& ...

یعنی الان از نظر دکتر شما بیشتر بمونه توی رحم بهتره یا زودتر به دنیا بیاد؟  شاید من پست قبلیتو بد فهمیدم

وای خدا چی میشه منم زود زایمان کنم عسلکمو ببینم😍😍😍 اگر حست درست بگه عالیه. جمعه هفته قبل پسر کوچ ...

ای جانم به پسرت...ان شاء الله...

من که حسابی ورم هم کردم تمام بدنم هم میخاره..امروز کلی آزمایش کبد و کلیه دادم دکترم گفته بفرست واتساپ اگه اوکی بود که نیا تا هفته دیگه اگه مشکل داشت بهت میگم بیا مطب سریع...صبح ازمایش دادم عصر جوابشو میفرستم واتساپ

امیدوار جان  مبااااارک باشه به دل خوش  خاطره زایمانت رو کامل برامون میگی کی دردت شروع ش ...

قربونت عزیزم

والا من چون دیابت داشتم دکترم بهم گفته بود سه بار در هفته ان اس تی بده 

بعد بهم گفت یکشنبه بیا بیمارستان من انکالم اونجا هم ان اس تی بده هم سونو ،رفتم بیمارستان ان اس تی دادم با نوار درد گفت درد داری بخواب معاینت کنم ،معاینه که کرد گفت ی فینگری و دهانه رحمت هم سفته اصلا تو فاز زایمان نیستی فقط ب خاطر دیابت گفت بستری شو ،ی روز تحت کنترل باشی 

فرداش دوشنبه ک رفتم ان اس تی بدم نوار دردمو که ماما دید گفت خانم چقدر درد داری چرا نمیگی گفتم من این دردا رو خ وقته دارم گفت ن این درد زایمانه دکترمو صدا کرد معاینم کرد گفت دو فینگری و دهانه رحمت نرم شده عجیبه 

گفت برو کرچک بخور بیا برا زایمان ،منم چون مبخاستم خصوصی زایمان کنم رضایت دادم رفتم خونه دوش گرفتم و ی سری وسیله جمع کردم رفتم بیمارستان 

ساعت 1 حدودا بستری شدم و معاینه شدم سه سانت بودم حدودا ،تا ساعت 8 شب نهایت شدم 7 سانت که سر بچه هنوز تو لگن نیومده بود و کیسه اب رو نزده بودن 

از ساعت یک تا 8 ی عالمه توپ زدم و شوهرمم ک از اول تا لحطه تولد پیشم بود دو سه باری کمرمو چرب کرد و کلی کمکم کرد و راه رفتم

سرم فشار هم بهم نزدن گفتن چون بچه نارسه نسبتا و خوب نیست

خلاصه دکترم ساعت 8 کیسه اب و زد و معاینه کرد حدودا نیم ساعت بعد بچه ب دنیا اومد و زایمانم کلا فیزیولوزیک بود و بخیه هم نخوردم 

ی خرده سخت گذشت ولی گذشت دیگه و بچم به دنیا اومد 

از کجا فهمیدی دهانه رحمت باز شده؟؟ زایمان هات به ترتیب کدوم راحتتر بود؟؟

عزیزم من کلا خوش زا نبودم و زایمانام ب نظر خودم سخت بود اولی دومی سومی نداشت 

ولی کلا ماما و دکتر خ تاثیر داره تو روند زایمان 

مامای باتجربه خ میتونه کمک کنه ک زایمان خوب و راحت پیش بره

یعنی الان از نظر دکتر شما بیشتر بمونه توی رحم بهتره یا زودتر به دنیا بیاد؟  شاید من پست قبلیتو ...

نه میگه بچه هر چی بیشتر بمونه مغزش بیشتر تکامل پیدا میکنه..میگه تکامل اصلی در هفته های آخره

ولی میگه حالا یه وقت  دیگه کیسه اب پاره بشه درد شروع بشه اینو کاریش نمیشه کرد طوری نیست.بچه دنیا بیاد..اما با مداخله و تحریک و سزارین زودتر از موعد خیلی مخالفه....

سلام مامانای مهربون اینم زینب خانوم من باوزن ۳کیلو ۱۰۰ و قد۴۷ قربونش برم سزارین بی حسی ازکمر،خبرخ ...

اي جااانم مباركه عزيزم شكر خدا وضعيتت خوبه😍😍😍

ای جانم به پسرت...ان شاء الله...  من که حسابی ورم هم کردم تمام بدنم هم میخاره..امروز کلی آزمای ...

منم پام مث بادکنک شده ولی طبیعیه بعد زایمان ورمش میخوابه. انشاالله چیزی نیس. خدا کنه به سلامتی همه مامانا زایمان کنن و نی نی هاهم سالم و سرحال باشن😇😇😇

قربونت عزیزم والا من چون دیابت داشتم دکترم بهم گفته بود سه بار در هفته ان اس تی بده  بعد بهم ...

عزیزم خداروشکر ..بنظر من که زایمان خوبی بوده...سخت زا ندیدی...

2801