2733
عنوان

عصر میرم سونوی جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4516 بازدید | 132 پست
دقیقا. منم الان میگم اگه پسر بود اینقدر میارم تا دختر بشه. اما نمیشه. با این شرایط کشور. اوضاع مالی ...

سر اولی دوست داشتی پسر باشه یا دختر؟

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان که بزرگ شدن چه حسی دارین؟

الان،...دنیای منن هر دو تاشون،دیگه حرفای اطرافیان نگاههای تحقیر کنندشون برام بی معنیه،دخترام سهم من از زندگین،حتی میرم تا حموم و برمیگردم دلم براشون تنگ میشه،نفسم به نفسشون بنده،به شدددددددت شیطون و ناقلان،داشتنشون مثل حس گرفتن کارنامه‌ی قبولی دبستانه اونم با نمره های بیست!همونقدر شیرین و دلچسب،اما مشکلی که هست اینه که دیگه نمیتونم آدما رو مثل قبل دوست داشته باشم،برام بی معنین

نکته اول  هروقت یه خانوم باردار با شکم قلبمه دیدید نخندید،اون خودش به اندازه ی کافی سختش هست اون شکم رو اینور و اونور میبره ...نکته دوم  لطفا نپرسید بچه چیه؟توقع دارین بچه یوزپلنگ آفریقایی تو شیکمش باشه؟؟؟؟خب بچه آدمه دیگهههه!...نکته سوم  اگه خانومی کرد و با چشم پوشی جنسیت بچه‌ش رو گفت لطفااااااا مراقب باشید چی جواب میدید،اگه گفت پسره.نگید:وااااای به به مبارک بااااااشه،چه خووووب!(خب پسره بچه‌ش مجسمه الماس که نیست اونم یه آدمه مثل بقیه) و اگر گفت دختره،خواهشاااا عین تیوب پنچر رفتار نکنید و نگید اشکال نداره قدمش خوب باشه برات!به تو چه که اشکال داره یا نه،اصلا حرفتون درست نیست تورو خدااااا رعایت کنید بعضی مادرا از این حرفا تا آخر عمر درد میکشن،دختر و پسر هردو نعمت خداس!من یه دردکشیده ام از این رفتارها و حلال نمیکنم کسایی که قلبم رو خراشیدن  
خواهرجون ناشکری نکن،دختر پسر فرقی نداره،من دوتا دختر دارم،برا هردوتاشون استرس جنسیت داشتم فاصله تولد ...

منم بارداریام هردوتاش به گریه گذشت😐😞

👈👈اولیموگفته بودن پسره من واطرافیانم که خوشششششحال 

واسش لباس خریدم به اسم فک میکردیم پسرم صداش میزدم

خلاصه باپسرخوگرفته بودم

سونوی بعدی گفتن دختره ومن شوک شدم

گریه هام شروع شدانگاربااحساساتم بازی شده بود

ازاون موقع به بعدپسرشدبرام یه ارزو

تااینکه دومیم بعد۵سال ناخواسته شدودخترشد

یعنی من اندازه۱۰سال پسرشدم بس که گریه کردم وغصه خوردم

الان دوسشون دارم زندگیمن

ولی واسه دومیم مدام خودموسرزنش میکنم چرامراقب نبودم

همش توحسرت گذشتم👉👉

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
😔😔😔

ناشکری نکن عزیزم

من الان در حسرت ی نینی هستم

عشقولیا بالاخره بعد از این همه چشم انتظاری خدا ی نینی گذاشت تو دلم 😊😍برام دعا کنید این دفعه نینی تو دلم بمونه😭😔میشه ی صلوات برا سلامتی نینی منم بفرستین من برا همتون فرستادم🤗
الان،...دنیای منن هر دو تاشون،دیگه حرفای اطرافیان نگاههای تحقیر کنندشون برام بی معنیه،دخترام سهم من ...

حالامن وایه دومیم خودموجردادم

هم خودم پسردلم میخواست هم استرس حرفای خونواده شوهروداشتم به شددددت

ولی باورم نمیشدخیلی بافرهنگ باین قضیه برخکردکردن

هنوزحامله بودم خواهرشوهرام دوق دهشتن زبون میریختن

مادرشوهرم کادوخریده بود

فهمیدم خودم ازاوناپسرپرست تربودم

آخه من دومیموصرفابخاطرپسرمیخواستم که دیکه نیارم وازهردوداشته باشم وعلاقه قلبیم به پسروسونی اشتباه اولیم که گفته بودن پسره و...

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
الان،...دنیای منن هر دو تاشون،دیگه حرفای اطرافیان نگاههای تحقیر کنندشون برام بی معنیه،دخترام سهم من ...

منم دوست ندارم اونایی که سر بارداریم اونطوری بهم نگاه میکردند به دخترم محبت کنن ....با این که حالا عاشقشن ولی محبتاشونو نمیبینم انگار ....چقدر ما ادما بدیم 🤕☹☹😭

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
چس ناله نکن خواهر نکن🤣🤣🤣😂😂😂بجاش پاشو 💃💃💃💃💃

چی کارکنم؟😂

پاشم دست به کارشم واسه سومی؟😱

یارقص؟

اسی لایکم کن . بعدا بفهمم چیه جنسیتش . ان شاءالله که اولا سالمو بعدشم دخمل باشه

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
منم دوست ندارم اونایی که سر بارداریم اونطوری بهم نگاه میکردند به دخترم محبت کنن ....با این که حالا ع ...

راستی یادم رفته شماهم دوتادخترداری؟

حالامن وایه دومیم خودموجردادم هم خودم پسردلم میخواست هم استرس حرفای خونواده شوهروداشتم به شددددت و ...

اییییییژ پسر پرست بی تلبیت ...😅دیگه قلب و روحتو از این حسرت پااااک کن 

خانوم هستم از اسم  رسول خوشم میاد 😊
2706