2733
عنوان

تبادل نظر بچه های شیر خشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 218525 بازدید | 1436 پست
ماهان جون وزن گیری پسرم خوبه ولی چون با شیر من سیر نمیشه بهش نان 1 میدم ولی چند روزه بد جور دل درد و نفخ و یبوست داره همش گریه میکنه چون نمیتونه پی پی کنه واسه این میگم شیر خشکش و عوض کنم شاید یبوستش بهتر شه
خدایا شکررررررررت .......بعد این تموم زندگیمو میسپارم به خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

Iسلام
عاطفه جون منم شاید غذا کمکی رو قطع کنم اهورا که نه شیر میخوره نه غذا. فقط تو خال شیر میخوره. تو بیداری به هیچ عنوان نمیخوره اصلااااا. همش باید منتظر خالش باشن تا شیر بخوره
اسم شربت زینک پلاس یود روزی 1 قاشق مربا
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
سلام مامانای مهربون
منم چند روزیه شیر خشک میدم به دخترم بصورت کمکی ولی همش ترس دارم چاق بشه چون هرچی بچه شیر خشکی دیدم چاق و تپل بوده. واقعا درسته؟ دختر من 3 ماه و 3 روزشه. اصلا دوست ندارم مثل من همیشه دغدغه رژیم گرفتن داشته باشه در آینده
سلام مامانای گل. پسر من نیکان 52 روزشه.از روزی که به دنیا اومد کولیک داشت...نفخ زیاد...همش دلش قارقور میکرد...مدام گریه میکرد و ولع داشت...سینه منو تا 5 روز نمیگرفت ...میدوشیدم با قطره چکون بهش میدادم ...اگه بدونید چقدرررر گریه کردم...سینه هام پر شیر بود نوک هم داشت ولی سینه نمیگرفت...خلاصه درد سرتون ندم...بی نهایتتتتتتتتت شکمو هست...من هر 3 ساعت 120 تا بهش میدم...یک ساعت که میگذره بازم میخواد ..انقد باید باهاش بازی کنم و سرشو گرم کنم یا روی پام تکونش بدم تا زمان وعده ی بعدیش برسه...نان میدادم تا 28 روزگیش که بالا میاورد دکترش گفت یا گیگوز بده یا ب ب لاک کامفورت...من خودم گیگوز خوردم و براش گیگوز میگیرم.خیلی خوب میخورتش مثل نان . یک هفته دیگه ببرم وزنش کنم ببینم چقدر پیش رفته...حالا مشکل من اینه که پیفوی نیکان یکی دو هفته هست کاملا سبز شده...روزی 3 بار پیفو میکرد...الان 3 روزه روزی 1 بار شده :(( اینم بگم من جسته گریخته شیر خودمم میدم بهش...سینه هام شیر دارن ولی اقا مزه ی شیرخشک رفت زیر دندونش و دیگه دیگه!!! خوابشم بی نهایتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت کمه....از 6 صبح تا 3 بعدازظهر بیداره...ازون به بعد جسته گریخته میخوابه....بغلی هم هست شدیداااا...من خیلی خسته هستم...
با این تفاسیر گیگوز بهش میسازه؟ چرا رنگ مدفوعش سبز شده قبلا زرد بود...مال اهن گیگوزه؟ از طرفی هم دو به شک هستم...توی سایت همه ب ب لاک میدن و اصلا نمیبینم کسی گیگوز بده...شیر خوبی نیست؟
یا اباالفضل
3500 وزن تولدش بود....با بی خوابی های زیاد و گریه های ناجور توی 28 روزگی 4400 بود...اگه خوابش خوب بود وزن بهتری میگرفت...یک هفته ی دیگه هم دو ماهش تموم میشه...به نظرم باید 5500 باشه نمیدونم...
یا اباالفضل
سلام
من به دخترم از 11 ماهگی در کنار شیر خودم شیر خشک آپتامیل دادم و چون دیگه پیدا نکردم سوپرامیل گرفتم و میدم
کسی اطلاعی داره در مورد شیر خشک سوپرامیل ؟
آرامشم این روزها مدیون انتظاراتیست که دیگر از کسی ندارم ...
ستاره جون من کلی شیر واسش عوض کردم
اول نان که بهش نساخت
بعد آپتامیل که بازم بهش نساخت
ب ببلاک ar دادم بعد هم تا چند ماه sma gold که عالی بووووووووووود
ولی بعد دیگه گیر نیومد گیگوز بهش دادم که خوب بود
و باز اینم دیگه گیر نیومد حالا هم سیمیلاک میدم که متاسفانه قوطی آخرشه و دیگه گیر نمیاد
روزی یکی 2 بار هم بهش نیدو عسلی میدم
اتفاقات تصادفی،دقیق ترین برنامه خدا،برای ماست
من بصورت کمکی به دخترم هومانا میدم
اول نان دادم ولی چون پی پیش سبز شد گفتم شاید بهش نساخته و هومانا خرید شو شو. ولی بازم رنگ پی پیش سبزو زرده
یعنی اینم بهش نمیسازه یا مشکل از جای دیگه ایه؟ اصلا هم بیقراری و بد شیر خوردن یا نخوابیدن نداره
ماهان هم پی پی اش سبزه ببلاک میخورد زرد بود ولی نان میخوره سبزه فکر نمی کنم ربطی داشته باشه به ساختن و نساختن شیر اگه یبوست بگیره یا اسهال بشه یا بالا بیاره شیر بهش ساخته یا نساخت رنگ پی پی فکر نمی کنم تاثیر ی داشته باشه ... ماهان نان و هم خیلی بالا میاره من فقط آپتامیل امتحان نکردم شاید مجبور بشم اون و هم امتحان کنم کسی به بچه اش آپتامیل میده ؟؟ راضیه یا نه خوب پیدا میشه یا نه ؟؟
2706