2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سرم ضدلک( آبرسان فوق العاده قوی و موثر در رفع تیرگی و لک ها)" ایون اوت"💙‌ ‌

code:33108
30ml‌. 💆🏻‍‌ . ♀️از بهترین ضد لک های اوریفلیم-مناسب انواع پوست ها ‌ ‌ . ✅یک محصول آبرسان فوق العاده قوی و موثر در رفع تیرگی و لک ها به شمار میرود که تا ریزترین ذرات تیرگی را تحت تاثیر قرار میدهد.‌ . ‌ ✅بدون چربی و سبک
✅حاوی کمپلکس Lumi Light برای از بین بردن لک های تیره
✅حاوی آلفا هیدروکسی اسید ها ( اسیدهای میوه ) و عصاره گیاهان سوئدی و همچنین عصاره انگور وحشی جهت شادابی و درخشندگی پوست

✅ عصاره گیاه اسپیره کوهی که یک گیاه بومی از منطقه آسیای شرقی ست و مملو از ویتامین C با خاصیت کاهش دهنده تیرگی های موضعی میباشد و  تاثیر فوق العاده ای دارند ‌
✅ همینطور عصاره کرن بری ( قره قاط) که یک تغذیه کننده مفید است به همراه  آنتی اکسیدان های مفید و کمپلکس های روشن کننده جهت از بین بردن لک های تیره آفتاب و بارداری👏👌‌ 🎯(نتیجه آزمایش بر روزی 67 زن که به مدت 4 هفته از کرم روز و شب استفاده نموده اند 96% رضایت و اثربخشی بوده است.). . .💵قیمت ویژه تخفیفی:
۹۵۰۰۰ تومان
برای سفارش به دایرکت پیام دهید