2777
2789
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 8643 بازدید | 308 پست

سرخ کن بزرگ هواپز زودپز پلوپز کاملا میوه خشک کن و تخم مرغ آبپز کن کتری برقی وقتی چایی ساز داری کاملا بیخود و بی استفاده.هرچی میخری فقط مارک ویداس نخر.من همه چیمو مارکای خیلی خوب برداشتم گوشت چرخ کن و چایی سازمو ویداس.اونم بخاطر اینک چایی سازم خیلی خوشگل و خاصه هیجام نمونشو ندیدم بعد چهارسال از سرای ایرانی خریدم امسال برا اولین بار ب برق زدم وای از یکی از سوراخای کتریش آب میومد بیرون آخرم برق کتریش سوخت.چرخ گوشتشم صدامیده عین تراکتور

Roham♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نیو لند مارک چیه

اگ خونه ازخونه گازفرداربگیرمن عاشق گازفردارم.ولی اگ مستاجری طرح فربگیر.که سبک باشه اذیت نشین وحیفه هی گازفرداروبزنی به این وراونورخرابش کنی تواسباب کشی

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
هواپز چکار میکنه؟

عزیزم چیزای الکی نگیر

لباسشویی.ظرفشویی.ازاین غذاساز ۴ کاره ها بخر هم ابمیوه گیره هم مخلوط کن و اسیاب یه چیز دیگه هم داره نمیدونم برا جیه مصرفش.اتو.چرخگوشت.اگه خیاطی بلدی جرخ خیاطیم بگیر.جاروبرقی.فر یا توستر.پلوپز.هم زن یادم رفته بود

بنظرم چایساز و گوشت کوب برقی و هواپز و اینا خیلی کارایی نداره.سرخ کنم اصلا به درد نمیخوره

سرخ کن بزرگ هواپز زودپز پلوپز کاملا میوه خشک کن و تخم مرغ آبپز کن کتری برقی وقتی چایی ساز داری کاملا ...

دقیقا اونارو عمرا بخرم، چون تو خونه بابام بدون فر و این چیزا دارم اشپزی میکنم ،غذاها خوبم میشه

فقط قابلمه هست و گاز

منم قصدم همینه، بودجه هم اونقدری ندارم من، والا خانواده شوهرم و شوهرم ام کاری برام نکردن چندان، که ب ...

کلا چیزهایی رو بخر که ظاهر رو قشنگ نشون بده، 

مثلا 7 دست قابلمه خریدن به هیچ دردی نمیخوره ولی یه تابلو قشنگ کلی به خونه ات جلوه میده، اگر فرش رو طرح شلوغ برداشتی مبلها رو حتما پارچه ساده بگیر، پرده رو هم ساده بگیر، اینقدر وسیله نخر که نتونی جا بدی فقط واجب ها رو بگیر 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اره قیمتا همینه ظرف شویی بود ۱۶ تومن

چی خریدی جنس اش چیه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
کتری برقی گوشکوب برقی  تخم مرغ پزوسرویس روی نگیر زیادبه کارنمیاد

من تخم مرغ پژو گرفتم یعنی ب درد نمیخوره🙄

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

من شیربها سرویس چوب بود ک باشوهرم بود بقیه چیزا کلا با خودم بود

یخچال ساید الجی لباس شوییش ظرفشوییش شد۴۰ تومن 

لوازم برقیامم مارک تفال و مولینکس گرفتم کلا جهیزیم رو پایه ۱۰۰ تومن با یکم خورده شد  یکساله عروسی کردم

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
من شیربها سرویس چوب بود ک باشوهرم بود بقیه چیزا کلا با خودم بود یخچال ساید الجی لباس شوییش ظرفشوییش ...

مال منم همینقدر شد یخچالم ۲۳ تومن گرفتم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
زودپز برقی یعنی؟ آخه میدونی من مامانم چون استفاده نمی‌کرده خیلی نمیدونم به کارم بیاد یا نه اما تو ا ...

چای ساز عالیه بگیر 

2801