2733
نه منکه گوش شیطون کر چیزی احساس نکردم از اون به بعد..نمیدونم...خب اگرم باشع خطر داره؟

نه تبخال اصلا سرطانی نیستش زیگیل سرطانیه ولی بدنت ضعسف شه نزدیک پریودیت عود میکنه ک اونم پماد اسکو... ی همچین اسمی با قرص مخصوصشو داره

عزیزم فقط همون لحظه ک میزنی  البته اگه جای دقیق زگیل رو نمیدونی ب شوهرت بگو بزنه  ب گوش ...

الان که سرکه رو زدم خیلی خیلی درد داشت اصلا ببخشید اینم میگم ژیگله یه جوریه دوتا لبه اونجا از داخل از اول تا بالا مثل خطی رفته مثل زبون گاو خط خطه اینجوری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیز دلم چرا اینقدر نگرانی  بخدا بعد انجام اون رژیم ،خوب میشی اصلا نگران نباش و فکر نکن بهشششش ...

واقعا ممنونم ازت بهم ارامش دادی داشتم دیونه میشدم

من ک زدم سوختم توم بود واس من بیست پنج درصد بود 

منم 25 درصد 

برا اونایی ک تو هست 

باید شوهرت اول با گوشپاککن تمیز ترشحات رو کامل خشک کنه و خیلی کم باز با گوش پاککن روی زگیل رو آغشته کنه 

نیاز نیس زیاد بزنی ک پخش شه 

خودش تا چهار روز فک کنم میمونه رو زگیل،این چهار روز ماندگاری رو دقیق یادم نیس 

قبلشم با آب و ی صابون تمیز باید بشوره بعد بزنه 

الان که سرکه رو زدم خیلی خیلی درد داشت اصلا ببخشید اینم میگم ژیگله یه جوریه دوتا لبه اونجا از داخل ا ...

الهی،بهش فکر نکن ،نگران هم نباش 

فقط لطفا ب اون تاپیک سر بزن و پشت گوش ننداز و مو ب مو دقیقققق انجام بده کارایی ک گفتع رو 

باز میگم دقیق انجام بده،شیطونی نکن یهو چیزی ک منع کرده بخور حتی در حد کم 

واقعا ممنونم ازت بهم ارامش دادی داشتم دیونه میشدم

فدای تو 

بابا اینقدر مریضی های بزرگ و غیر قابل درمانی هست 

ک این پیشش ناچیز هست 

الکی نرو این ور اون ور چیزای بد بخون استرس. بگیر 

زود از بین میره

خب نرمال زده برات?نوع 59زیاد خطرناک نیس سرطانی نیس من ده نوع تایپ داشتم شاید باورت نشه😎😂😂😂 در ح ...

چیکار کردن ویروسش از بدنت رفت؟

چه نوع هایی داشتی؟

میشه کمک کنی من همسرم گرفته فعلا خودم چیزی نزدم ولی صد در صد ویروسش تو بدنم منتظرم شرایط کرونا یکم بهتر شه برم دکتر لطفا از تجربیات خودت بگو

2706