2777
2789
من دچار وسواس فکری هستم کلا از دارو میترسم ، میترسم دارو بخورم حالم بدتر بشه عوارض جانبی دارو رو که ...

ولی فکر میکنم باید یه مدت دارو بخوری تا حالت خوب بشه 

به خاطر خودت و بچه ت حتما برو دکتر 

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اینطوری نیست فقط حس میکنم کشش ندارم ، کل وجودم خستش و هیچ امیدی ندارم. بچه هم کلا سپردم به پرستار ...

عزیزم پس خداروشکرکن که بحران تو اونقدرام وحشتناک نیس من خودموتموم اون حسهایی که گفتمو داشتم فکرشوبکن چقدر وضعیتم وخیم بوده اما خودم  خودمو ازاون وضعیت کشیدم بیرون 

فقط کمی اراده میخاد خب خداروشکرتووضعیتت خوبه پرستارم داری من اونم نداشتم به شوهرم داشتم که بجایه کمک باعث درده بیشترم بود

ازکارایی ک تواین دوران برات عالیه یک خریده هرچند تواین وضعیت نمیتونی خریدکنی اما اینترنتی میتونی خریدکن لباسای خوشگل ورنگارنگ بخرتو روحیت خیلی تاثیرمیزاره 

دو سعی کن بچتو بغل کنی و  بو بکشی واون لحظه به این فکرکن که چقدراین موجودکوچولویه دوست داشتنی به وجود تو احتیاج داره چقدرمیتونه بدون مادر ناتوان باشه دراین دنیابه این فکرکن اگه بری خدایی نکرده این بچه ممکنه زیره دست یه انسان نامهربون بزرگ بشه تمام دوران زندگیش عقده داشته باشه و...این چیزا من اینطوری به خودم کمک کردم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
ببین آدم باید سعی کنه یک مقدار به خودش کمک کنه ، همسر هم میتونه تأثیر گذار باشه... با هم کارهای هیجا ...

ممنونم عزیزم، بنده خدا همسرمم خیلی همکاری میکنه ولی الان دیگه هیچی از هیچ کس نمیخوام احساس میکنم بودنم برای دیگران عذابه یا من دارم همرو اذیت میکنم

خودکشی مرگ قشنگی که به ان دل بستم

هر دو سه شب سیر به فکرش هستم

من هرشب و روزم شده فکر بهش واقعا هیچ امیدی دیگه بع زندگی ندارم از صب که بیدار میشم مستقیم میام یه جا میشینم نگا میکنم ببینم هوا کی تاریک میشه دوباره بگیرم بخابم 

نشستم گذر عمر رو نگا میکنم منتظرم ببینم کی تموم میشه... 

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
ممنونم عزیزم، بنده خدا همسرمم خیلی همکاری میکنه ولی الان دیگه هیچی از هیچ کس نمیخوام احساس میکنم بود ...

نه قطعا اینطوری نیست .... فیلم های انگیزشی ببین اگر به فیلم علاقه داری... 

شماهایی که به خودکشی فکر میکنید به این فکر می کنید که اگر ناموفق باشه و شرایطتت از اینی که فکر میکنی هست بدتر بشه مثلا خدای نگرده معلول بشید ؟ یا اینکه بعد از شما نزدیکانتون و خانواده هاتون چطور میخوان زندگی کنن؟ خودتون دلتون میخواد نزدیکانتون همچین بلایی سر شما بیارن  ؟

وای دقیقا مثل منی، انگار دیگه هیچ کاری نمونده که بخوایم انجام بدیم

من اصلا از هیچکاری لذت نمیبرم

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
چرا واقعا به خودکشی فکر میکنید؟این کار اشتباه هست من کاری ندارم که گناه هست و این چیزا اما یاد بگیری ...

هر کاری که فکر کنید انجام دادم ولی انگار هیچ فایده ای نداره به شدت دچار پوچی میکنم

2801