2777
2789
عنوان

خانوما کمکم کنید دلیل بالاآوردن نوزاد با حجم زیاد چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 93 پست
نه ولی چون دردش اروم میشه ازبس تو طول روز اذیته اروم میشه و میخوابه الانم گریه میکنه؟ روزی چندبار ...

هر روز بهش میدم رانیتدین هر دوازده ساعت کولیک هر هشت ساعت روتفلور یبار تو طول روز نه خداروشکر گریه هاش کم شدن 

هر روز بهش میدم رانیتدین هر دوازده ساعت کولیک هر هشت ساعت روتفلور یبار تو طول روز نه خداروشکر گریه ه ...

خداروشکر هروقت میبینی گریه میکنه میتونی بهش دفعات بیشتر رانیتیدین بدی

کولیک هم سعی کن قبل شیرخوردن بدی بهش

الان درمانش کن و لذت ببر از این دوران واقعا ک این دوران تکرار نشدنیه من عاشق دوران کوچیکی بچه هام قبل شش ماهگی واقعا کیف میکنم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز نتونستی وقت بگیری بهم خبر بده دقیق بگم کی و چ روزایی بری مطب دکتر مقدادی

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
استارتر عزیز نتونستی وقت بگیری بهم خبر بده دقیق بگم کی و چ روزایی بری مطب دکتر مقدادی

سلام عزیزم رفتم پیش یه دکتر دیگه تو میرداماد قطره پدی لاکت داد از وقتی دادم خوب شد خداروشکز اصلا دیگه بیقرار نیس خودشو کش وقوس نمیده رتحت شیر میخوره گفت نفخ داره گفت روده هاش داره جا باز میکنه بخاطر اونه بعد برا بالا آوردنشم گفت چون شیر زیاد میخوره بالا میاره گفت اگه در روز چند بار بالا میاورد مشکل بود