2733
عنوان

مرغ بریون 😯

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 56 پست

همونطوری بذار تو جوجه گردان فقط زیاد نذار سرخ بشه که سفت میشه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
ممنون میدونم ولی قضاوت زود کار خوبی نیس شاید برای من مهمه

بله دیگ شرایط هرکس یه جوره 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

كاملا واضح بود  تو مرغ بريونتو بپز چون از قرار معلوم خيلي واجبه

ببین مهمونای من مادرشوهر و گدرشوهرمن ک تنهان و این رود

زا ن ما جایی رفتیم ن اونا.گناه دارن.شهر مام الان وضعیتش انقد بد نیس

اولا دشمنی ندارم باهات  بعدشم این یه زنجیرست اگه خدای نکرده یکیتون ناقل باشه و بگیرید چی؟ اگه ...

ببین مهمونای من مادرشوهر و پدرشوهرمن ک تنهان و این روزا ن ما جایی رفتیم ن اونا.گناه دارن. همش تنها تو خونه بودن.شهر مام الان وضعیتش انقد بد نیس.

ببین مهمونای من مادرشوهر و پدرشوهرمن ک تنهان و این روزا ن ما جایی رفتیم ن اونا.گناه دارن. همش تنها ت ...

باشه

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙

من اینجوری درست میکنم البته با پوست

ماست و پودر گراماسالا و زرچوبه به همه جای مرغ میزنم بعد یک کره کوچیک توی شکمش میزارم داخل ماهیتابه فویل آلومنیومی میکشم روش  و می زارم داخل فر تا پخته بشه بعد از اون فویل رو جدا می کنم تا سرخ بشه توی فر

اخه چی میتونه مهم تراز مرگ هموطانمون باشن اینهمه مردن هیچ کس نتونسه برا دفنشونم بره هزاران دخترو پسر بی مادر و پدر شدن و برعکس نتونستن کسیو برای همدردی ببینن حتی تو تنهایی خودشون زجه زدن!!

اینبارو ک دعوت کردی ولی خواهش میکنم از همه رعایت کنیم تا تموم بشه 

من مرغو مزه دارمیکنم توی جوجه کردان میزارم 

گاهی تم مرغو میپزم با پیازو فلفل دلمه و هویجوادویه جات 

بعد درش نیارم تو ماهیتابه کاملا سرخش میکنم هم نرمه هم خوشمزه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
نپزم؟

نه عزیزم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
اخه چی میتونه مهم تراز مرگ هموطانمون باشن اینهمه مردن هیچ کس نتونسه برا دفنشونم بره هزاران دخترو پسر ...

فدات عزیزم توضیح دادم که ببین مهمونای من مادرشوهر و پدرشوهرمن ک تنهان و این روزا ن ما جایی رفتیم ن اونا.گناه دارن تنهان.شهر مام الان وضعیتش انقد بد نیس

و اینکه مرغم میترسم بزنم جوحه گردان بد بشه

فدات عزیزم توضیح دادم که ببین مهمونای من مادرشوهر و پدرشوهرمن ک تنهان و این روزا ن  ما جایی رفت ...

نترس بد نمیشه با پخت ملایم بزار بپزه حواست بهش باشه چک کن نسوزه واینکه زود بزنه تو فر یکم دیر تر میپزه 

اگه خیلی استرس داری ی چیزی کنارش درست کن کخیالت راحت باشه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

مرغ بدون پوست تو  جوجه گردون خیلی خشک میشه.باید با پوست بزاری پوستش حسابی برشته بشه در حد سوختن .موقع سرو پوساشو جدا میکنن وگوشتشو میخورن.بعدم در این شرایط که باید مرع وگوشت کاملا پخته باشه به نظرم گریل کردن با جوجه گردون خوب نباسه چون ممکنه بافتهای داخل مرغ بازم کمی خامی داشته باشه

2706