2777
2789
عنوان

برم بیمارستان یانرم

368 بازدید | 16 پست

بچه‌ها دستم ضربه خورده 4روزه دردمیکنه دردش میزنه به شونه ام نمیدونم دررفته شکسته میترسم برم بیمارستان دستم سنگینی میکنه اینم بگم شصتم هست نمیتونم تکونش بدم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

الان که کرونا اومده بیمارستانا همه اختصاص داده شدن به مراجعین کرونایی ، و میگن آلوده ترین جاست . سالم بری ، کرونا میگیری برمیگردی ، زنگ بزن به اورژانس یا بیمارستان ببین چجور راهنماییت میکنن . اگه بشه بیان خونتون و توی خونه درمان کنن دستتو و شکستگیتو ، بهتره . 

بیوتی تراپیست هستم در کرج 🥰. قیمتام خیلی مناسبه و موادم بهترین برند و باکیفیت. میکروبلینگ ابرو ، میکروپیگمینتیشن بن مژه و خط چشم ، شیدینگ لب رژ لب دائم انجام میدم .از تاتوی قدیمی و بدرنگ و پخش شده ات خسته شدی ؟! برات ریموو میکنم . انواع بافت مو ، انواع کوتاهی موی سر ، رنگ و لایت مو ، کاشت مژه ، کاشت ناخن ، کراتین و احیا ، پاکسازی پوست و فیشیال انجام میدم . پیج اینستای کاریم : @micro_remove
کوفته شده یکم دنبه با ذرچوبه قاطی کن بزار روش تاصبح بمونه کوفتگیش میره😂😂😂

گذاشتم یه ساعت داشتم خفه میشدم شستمش

الان که کرونا اومده بیمارستانا همه اختصاص داده شدن به مراجعین کرونایی ، و میگن آلوده ترین جاست . سال ...

آره خودم هم ترسیدم شوهرم هم نمیزاره ازاین آتل آماده ها بگیرم فایده داره؟ 

2801