2777
2789
عنوان

این عدالته من اینجام اون توی لس انجلس امریکا

| مشاهده متن کامل بحث + 7237 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا ه نفر به من بگه لاتاری چیه خیلی فک میکنم ولی متوجه نمیشم

عزیزم با فکر کردن نمیتونی بفهمی باید بری سرچ کنی یا هم مثل الان بپرسی😂

❤️مامان طلا و آلا❤️.کی بزرگ‌شدم که بعدش مامان شدم‌اصلا😕

رفته بودن اسکی کنار ساحل با چه دخترایی جشن فارغ التحصیلی دبیرستان عضو تیم بسکتبال هم شده 

اونوقت من اینجا توی یه اتاق دارم میپوسم یا همیشه درس خوندم یا در حال چایی خوردنم از حرص از بعد از ظهر تا حالاچهار تا چای خوردم 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
صب تا شب تو نی نی سایتیا هروقت میامم میبینمت😂😂😂

نه والا الانا کم میام    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

منم یه پسره همسایه داشتم انقدرررر اذیتش میکردمو سر به سرش میزاشتم حتی یه بار پفکمو مالیدم به زمین دادم خورد 🤣🤣😀😀🙄🙄

الان به نظرتون کجاااست؟  کااانااادااا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🔫😑

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞

عیب نداره خاستگار من ک از اقوام دور بود هیچی هم نداشت اوند خاستگاری رد کردم الان استرالیاست چه زندگی بهم زده .اگر قبول کرده بودم الان راننده تاکسی بود حتما 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
سعی کن مخشو بزنی😁

اخه اون توی اون بهشت بین اون همه دختر میاد منو میگیره دردسر واسه خودش درست کنه منو از ایران ببره 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

زیادم‌حسرت نخور ، لس انجلس هم پر کرونا شده

رییس جمهورشونم که یه گاو به تمام معناس امروز رفته با مردم دست داده که بگه از کرونا نمیترسه

سیستم درمانیشونم که کلا پولی و گرونه و رابگان نیست درمان کروناییا، بعدم چون اقتصادشون به شدت وابسته به وامهای بانکهاست مردمشون نمیتونن تعطیل کنن بشینن خونه بنابراین دولتشون اصلا آمار کرونا رو نمیده به مردم و خیلی هشدار نمیده 

پس فعلا برو خدا روشکر کن که همینجایی

2801