2733
عنوان

تو قهرمان منی

93 بازدید | 3 پست

ارسال شیشه‌های قهوه با مارک «تو قهرمان منی» برای تیم پزشکی بیمارستان کرونا در مشهد

🔹شب گذشته یکی از کافه‌های مشهد در اقدامی جالب، ۲۰۰ شیشه قهوه سرد و شیرینیِ‌کوکی، برای پزشکان و پرستارانِ قرنطینه‌‌ بیمارستان‌‌ شریعتی مشهد ارسال کرد.

🔹روی شیشه‌های قهوه نوشته اند «تو قهرمان منی» تا پزشکان و پرستاران پس از دریافت این هدیه‌ها بدانند در بیرون از بیمارستان قرنطینه، همه آنها را قهرمان خود می‌

دانند.

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 

زیبا بود کارشون یکی هم برا من بفرستین😍🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس