2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونو ک گفتن دروغه 

میدونم عزیزم ولی گویا ملت جدی گرفتن کلا همچیو پا اون بنده خدا مینویسن😂

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
خیر نبینن دارن میبینن مردم توانایی خرید ندارن بدتر میکنن

اینکه خوب همسر من عطااری داره نه چوب دارچین هیچی پیدا نکردیم یه مغازه رفتیم اندازه دوکیلو داد بهمون اونم همه چی دو برابر شده

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
اینکه خوب همسر من عطااری داره نه چوب دارچین هیچی پیدا نکردیم یه مغازه رفتیم اندازه دوکیلو داد بهمون ...

وای بدبختیه ها 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
الان گفت اگه از 70تومن بیشتر دادن نخرین 

ما قبل کرونا ۹۰ تومن می گرفتیم ۷۰ کجا بوده

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
😶ما کیلیویی ۸۲ت میفروشیم بسته بتدی

گوشت تازه گوسفندی ؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
اونو ک گفتن دروغه 

چی دروغ اینک مصرف پیاز وسیرخوبه؟ن عزیزم چون بلدنیستیم برداشت کنیم 😐هیچ علمی درهیچ جای دنیا نمیگ ک شماسیربخوری مرکبات بخوری ، پیاز بخوری ویروس بیاد توبدنت میدوه میره دنبال ویروس قورتش میده تامام، 😐چون اینا هیچ اثرمستقیمی روی ویروس ندارن ولی چیزی که مسلم ابن هست ک ایین بیماری داره روی درمانش کارمیشه وچیزهای امیدوارانه ای پیدا کردن مقالشم دیدم اماهنوز قطعی قطعی نشده، پس ما دو راه بیشتر نداریم بعداز توکل برخدا، یکی رعایت بهداشت و دوم اینک اعتمادکنیم ب سیستم ایمنی خودموت چون بلاخره هرعامل ویروسی یا باکتری واردبشه اول سیستم ایمنی خودمون میره سراغش ، پس چ بهترک هوشیارترش کنیم ، قویترش کنیم ک باقدرت وهوشیاری بیشترباعوامل بیماریزا از هرنوعی بجنگه و ایینکار باموادغذایی مث میوه سیر ، پروتیین ، و،،،میتونیم انجام بدیم ، من نمیدونم چرا هرکیو ک گفته اینارو بخورین متهم میکنن توفصاهای مجازی شمارونمگم خیلی ها رو دیدم ک هرکی بگ ایناروبخورین مهتم میکنن توبیسوادی این بدچ درد ویروس نبخوره 😏وفکرنمیکنن شایدخودشون درست متوجه نشدن😏

از چندروز دیگه تو فروشگاه هایه شهرداری و تره بارها قراره کیلو ۵۰ بدن دولتی

گوشت یخزده برزیلیه

گوشت تازه گوسفندی ؟

بله توافق کوروش هستم  ببخشید کیلویی حدود ۸۴ میشه بسته ۴ کیلوییش میفروشیم ۳۳۹ت ، هرروز هم گوشت تازه میاریمم ،اتفاقا همیشه اول گوشت گوسفندانون تموم میشه ینی تاشب تمومه تقرییبا بعد گوساله وبعدمرع گوشت گرم هم هست ن منجمد

چی دروغ اینک مصرف پیاز وسیرخوبه؟ن عزیزم چون بلدنیستیم برداشت کنیم 😐هیچ علمی درهیچ جای دنیا نمیگ ک ش ...

نه این دروغه ک زدن ب زبون دکتر سمیعی

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
2801