2777
2789
😶عه من نمیدونستم اخه ماهم خوداصفهان نیستیم البته خ باخوداصفهان فاصله نداریم ولی شعبه مون بزرگ و همه ...

این شعبه تهرانه. کلا ۱۰۰ متر شاید باشه. راه میرفتی گلی کارتن خالی رو باید با پاهات میزدی کنار تا بری جلو یه باریکه راهه اگه کسی از اون طرف بیاد باید بچسبی به قفسه ها تا اون فرد رد بشه .یه سری قفسه ها همه چی درهم ریخت رو کله هم باور کن بقالی از اونجا منظم تره

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این شعبه تهرانه. کلا ۱۰۰ متر شاید باشه. راه میرفتی گلی کارتن خالی رو باید با پاهات میزدی کنار تا بری ...

😶😶😶بازرسایی ک میان اونجا جریمیشون نمیکنن؟ماک بازرسایی ک میان خ سخت گیرن ، خودمدیرمونم خ سخت گیره رونظم وبهداشت ی دستمال کوچیک ی گوشه ببینه اگ مال پرسنل باشه بخاطرهمون ۲۰۰ت از حقوقشون کسرمیشه 😑 الانمم بخاطر ویروس هرروز باید صبح و شب همه جا با وایتکس رقیق چرخ و میز وهمه ضدعفوتی بشه و خودکارت خان وایتاهم چندباردرروز ماهم دستکش دستمونه برا مشتربا هم ی بسته دستکش یبارمصرف توقسمت ورودی در فروشگاه گزاشتیم هرکی خواست دستش کنه 

😶😶😶بازرسایی ک میان اونجا جریمیشون نمیکنن؟ماک بازرسایی ک میان خ سخت گیرن ، خودمدیرمونم خ سخت گیره ...

هرروز صبح وعصربایدقفسه هارو جلوچینی کنیم ، هرکسی شلف خودشو ینی اگ جنیای جلویی بردن عقبیا رو مرت بیاریم جلو و اگ شلفی خ خالیه ببینیم اگ توانبار از اون جتس داریم بیایم بچینیم 

😶😶😶بازرسایی ک میان اونجا جریمیشون نمیکنن؟ماک بازرسایی ک میان خ سخت گیرن ، خودمدیرمونم خ سخت گیره ...

والا نمیدونم اصلا بازرس میاد یا نه .من که گاهی گیر می کردم میرفتم اونجا الان هم خیلی وقته نرفتم 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
والا نمیدونم اصلا بازرس میاد یا نه .من که گاهی گیر می کردم میرفتم اونجا الان هم خیلی وقته نرفتم  ...

😅توخ از محله ها شعبه داره اپلیکیشنش نصب کن رو گوشیت نشون میده شعبه های نزدیکتون رو بروی شعبه دیگه

😅توخ از محله ها شعبه داره اپلیکیشنش نصب کن رو گوشیت نشون میده شعبه های نزدیکتون رو بروی شعبه دیگه

ممنونم