2777
2789
عنوان

شب لیله الرغائب ( شب آرزوها )

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم ولی دو رکعت نیستا ۶ تا نماز دو رکعتیه خوندی واسه منم دعا کن گلم 

اره عزیزم میدونم منظورم همون نیت بود 

مرسی گفتی 

ایشالله هرچی از خدا میخوای اگ صلاحته بهت بده

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ..‌.‌ هرکه با ما بود از ما میگریخت ... چند روزی ست حالم دیدنی ست ... حال من از این و آن پرسیدنی ست ... گاه بر روی زمین زل میزنم ...گاه بر حافظ تفائل میزنم ... حافظ دیوانه حالم را گرفت ... ما زیاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود انچه می پنداشتیم
نه عزیزم زیاد به نظر میاد اما انجام دادنش راحته مگه چند شب در سال همچین شبی هستش؟ ارزش داره براش ...

آره بعدش دقت کردم دیدم خیلی هم زیاد نیس

الانم که بیرونم ، انشاالله قسمت بشه بخونم برای همه کسایی که نی نی میخوان و سلامتی نی نی خودم دعا کنم .

لطفا شمام منو دعا کنید هفته دیگه سونو ان تی دارم 

خدایا مواظب پسرم باش   

من فکر کردم فرداشبه. 😭😭😭😭من میخواستم بخونم. هرکی خوند واسه منم دعا کنه. 😭😭😭

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
آره بعدش دقت کردم دیدم خیلی هم زیاد نیس الانم که بیرونم ، انشاالله قسمت بشه بخونم برای همه کسایی که ...

ه 

خدا نی نیتو حفظ کنه واسه منم دعا کن خدا1بچه سالم و صالح نصیبم کنه 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
آره بعدش دقت کردم دیدم خیلی هم زیاد نیس الانم که بیرونم ، انشاالله قسمت بشه بخونم برای همه کسایی که ...

ای جان دلم

ان شاالله خدا هم خودتو هم نینیتو هم آقاتو برات حفظ کنه

خوشگلم میدونی چقدر این نمازا تو آینده بچه ت تاثیر داره؟

بخش زیادی از تربیت تو دوران بارداری و حتی قبل از بارداری شکل میگیره توسط اعمال و رفتار مادر و پدر و مخصوصا مادر...

این ماه کلا ماه پر برکتیه

تو که جوجه تو راه داری سعی کن تو این ماه زیاد استغفار کنی

قرآن زیاد بخونی

این نماز امشبم که دیگه فوق العاده س...

آمرزش زیادی به همراه داره

ان شاالله کوچولوتم سالم و صالح بدنیا بیاد

ای جان دلم ان شاالله خدا هم خودتو هم نینیتو هم آقاتو برات حفظ کنه خوشگلم میدونی چقدر این نمازا ...

ممنون عزیزم ، انشالله

انشالله شما هم هر حاجتی دارید برآورده بشه 

خدایا مواظب پسرم باش   
من فکر کردم فرداشبه. 😭😭😭😭من میخواستم بخونم. هرکی خوند واسه منم دعا کنه. 😭😭😭

عزیزدلم حتما برات دعا میکنم

اگرم نتونستی بخونی امشب زیاد استغفار کن‌ و برای معنویاتت خودت دعا کن 

ممنون گلم عصری گشتم چیز خاصی نبود عزیزم

منم گشتم چیزی پیدا نکردم متاسفانه

ولی توصیه های خودم بهت

قرآن خوندنه

استغفار زیاده

شب زنده داری

دعا برای مومنین

برای استغفار این ذکر خیلی عالیه

استغفرالله الذی لااله الاهو الحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السماوات والارض من جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه

واسه پیشرفت معنوی خودت دعا کن

در راس امور دعا برای ظهور

دعا کن از جهنمیان نباشی

و دعاهایی از این قبیل...

منم فراموش نکن

2801