2777
2789
عنوان

بخشیدن بخشی ازمهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 99 پست
می گه چون چندباراسم مهریه آوردی بااینکه من تودعواگفت بروووخونه بابات منم گفتم اول مهروبده بعدبرم

چی بگم والا! دختر عمه من همینجوری گول شوهرشو خورد. بعدم شوهره سه سوت طلاقش داد و از ایران رفت

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
یعنی نقشش چیه چرا می گه ۲۰۰تارونگه دار

برادم وکیله از پرسیدم میگه اگه بگی ۷۰۰ تا سکه دریافت کردم دیکه نمیتونی ادعا کنی که نگرفتم 

واگه بگی بخشیدم میتونی بگی نمیبخشم و حرفت رو پس بگیری

شوهرت نقشه داره مطمن باش چه ببخشی چه نبخشی طلاقت میده مس کوتاه نیا  شوهرت کار بلده با یه وکیلی صحبت کرده میخ اد حقه بزنه سرت .بچه داری

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بنده حقوق خوندم و ازاینا روزی صدتا میبینم،مرد میاد میگه حالاکه مهریه گرفتی طلاقت نمیدم تا کل چ ...

این  ینی  چی  ؟ینی  مهریه رو  برگردونه ؟اخه چرا؟

فقط حیدر امیرالمومنین است
می گه دوراه داری یا۷۰۰تاش می گی دریافت کردم ۲۰۰می مونه یاجداشیم

کسی که اینجوری باهات حرف میزنه شک نکن قصد جداییه .ممکنه ی مدت خیلی تحویلت بگیره یا خیلی اذیتت کنه...که تو اینکارو بکنی...این کلا قابل اعتماد نیست

لابد شروط عقدنامه رو تونستید اثبات کنید. یا اونم طلاق میخواسته گفته مهریه بده راحت بشه.

نه هیچکدوم اینا که میگی نبوده

راضی به طلاف نبود گفت یه خونه بزن به اسمم شاید طلاقت بدم شاید اجازه ازدواج دوم و عدم تمکینمم گرفت

کار کشید به تقسیط مهریه 

مهریه قسطی شد قسطارو نمبداد یه حکم جلب از اجرای احکام گرفتم بازداشتش کردم وثیقه نداشتن بذلرن براش یعنی هرکاری میکرون که رضایت بدم روی هم با طلاهام 140 میلیون گرفتم تا گذاشتم دربیاد بیردن با وکالت طلاق بیشترم میتدنستم بگیرم حوصله نداشتم سکه روند صعودی پیدا کرد به نفعم نبود

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
عزیزم بنده حقوق خوندم و ازاینا روزی صدتا میبینم،مرد میاد میگه حالاکه مهریه گرفتی طلاقت نمیدم تا کل چ ...

خوب من چی باید بهش بگم و چی کار کنم یعنی اگربنویسم ۷۰۰دریافت کردم باید خودم اگه طلاقدخواستم اومد بهش بدم پس اون ۲۰۰تاچی می شه؟

نه هیچکدوم اینا که میگی نبوده راضی به طلاف نبود گفت یه خونه بزن به اسمم شاید طلاقت بدم شاید اجازه ا ...

خب عزیزم میخواسته زندان نره. الان که دیگه مهریه نده حکم جلب نمیشه گرفت. یارو نمیده و هیچیم نمیشه.

امروز سكه شده ٦ ميليون آخه آدم عاقل سكه ميبخشه ، من بودم ميرفتم مهريه رو اجرا ميذاشتم ولي تو خونه م مينشتم و زندگي ميكردم بعد كه چند ماه مهريه داد آدم ميشد از اين حرفهاي مفت نميزد

خب عزیزم میخواسته زندان نره. الان که دیگه مهریه نده حکم جلب نمیشه گرفت. یارو نمیده و هیچیم نمیشه.

نه خیرم گلم من 26 بعمن حکم جلب گرفتم کی گفته حکم جلب نمیدن؟؟؟

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
خوب من چی باید بهش بگم و چی کار کنم یعنی اگربنویسم ۷۰۰دریافت کردم باید خودم اگه طلاقدخواستم اومد بهش ...

هیچی 200 تا ازش کم میشه 500 تا باید بهش بدی!

عزیزم شوهرت در نهایت  داره وقت میخره و اموالشو کرده به اسم یکی دیگه که نهایتا اگر شما مهریه نبخشیدی و کار به طلاق کشید چیزی به اسمش نباشه و از مهلت فرار از دین هم گذشته باشه.

2801