2777
2789
عنوان

کیا ۲۱ سالگی به پایین ازدواج کردن😁لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 78 پست
خواهر من 19 سالگی با یکی از آشنایان ازدواج کرد ایشون شرایط عالی داشتن شوهرش پزشک متخصص و خونه ماشین ...

ممنونم از صحبتات عزیزم

امیدوارم هم خودت و هم خواهرت زندگی اروم و شادی داشته باشید😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل من اینکه اصلا دلم ب ازدواج نیس...خونوادم خیلی اصرار دارن..خواستگارای خوبی داشتم ..اما دلم باهیچ ...

یه جورایی خوبه یه جوراییم بد اصلا به سن نیست

ولی یه جاهایی ادم دوس داره کسی کنارش یاشه  و دوسش داشته باشه نیاز پیدامیکنه به یه شخص توی زندگیش و احساس تنهایی میکنه بعداز یه مدت 

میل خودته اما بنظرم اجازه بده دیگران خودشونو نشون بدن  اشنا شو با یکی 

یه جورایی خوبه یه جوراییم بد اصلا به سن نیست ولی یه جاهایی ادم دوس داره کسی کنارش یاشه  و دوسش ...

اره واقعا درست میگین..منم واقعا بعضی وقتا شده ب یکی احتیاج داشتم ک درکم کنه پشتم باشه..اما میدونی بدبختی من ازاونجایی شروع شد ک درگیر عشق یکطرفه شدم..😞

اره واقعا درست میگین..منم واقعا بعضی وقتا شده ب یکی احتیاج داشتم ک درکم کنه پشتم باشه..اما میدونی بد ...

اشکال نداره این ممکنه توی زندگی هرکسی اتفاق بیفته اگر حس میکنی خیلی روت تاثیرگذاشته حتما برو پبش یه مشاور که راهنماییت کنه 

زندگی ادامه داره نباید خودتو درگیر یه اشتباه کنی

و اگر هنوزم درگیر این عشقی یا بهش بگو یا رهاش کن

راضی هستی الهی شکر؟

اره خداروشکر فقط اون اوایل خیلی چیزارو یلد نبودم ورفتارای بچه گونه داشتم برا همینم دائم جنگ داشتیم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
اشکال نداره این ممکنه توی زندگی هرکسی اتفاق بیفته اگر حس میکنی خیلی روت تاثیرگذاشته حتما برو پبش یه ...

بهش گفتم..غرورمو شکوندم..اما نخواس..گف نمیشه ..بازم منه احمق منتظرم برگرده..ی جور خاص عاشقشم..طوریکه چشمم هیچ مردی رو نمیبینه...روز و شبم شده گربه..التماس کردن از خدا ک یکاری کنه برگرده...من نمیتونم اونو فراموش کنم..فعلا ترجیح میدم تا وقتی اونو کامل فراموش نکردم ب فکر ازدواج نباشم.

عزیزدلم ایشالا همیشه خوشبخت باشین  مگه شوهرت چندسالش بود؟

شوهرم زمان عقد بیست و دو ساله بود    ولی خدمت نرفته بود  بیکار بود    بعد از ازدواج خدمت رفت   و تا سرکاررفت من بچه داشتم و چون اونا خانواده پر جمعیتی بودن   ما مستاجر و بدون پشتوانه بودیم   به جز خرج عروسی دیگه ریالی به ما نرسید و از صفر شروع کردیم       بعد با حقوق فرهنگی     بسیار سخت گذشت تا جا افتادیم       من میتونستم بهتر زندگی کنم و شاغل بشم    چون درسخوان بودم   ولی حرف گذشته دیگه سودی ندارد     خدا را شکر برای امروز و الانم  

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
من تازه عروسم و راضیم فک نکن اصلا سختی نکشیدم من‌ کل سختی هامو تو دوران عقد کشیدم و از بین بردم نم ...

خب منم منظورم تازه عروس ینی همون بعدعروسی بوددیگ.

مشکلات زن وشوهرباهم بعدچن سال ازعروسی معلوم میشه .خانواده شوهر ک مهم نیس.مشکل حساب نمیشه

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
بهش گفتم..غرورمو شکوندم..اما نخواس..گف نمیشه ..بازم منه احمق منتظرم برگرده..ی جور خاص عاشقشم..طوریکه ...

اره فکر خوبی کردی بهتر که اینجوری کسیو نیاری توی زندگیت هم خودت اذیت میشی و هم یکی دیگه

بنطرم اگر گفته نه لیاقتتو نداره دلتو بزن ب دریا شمارشو پاک کن یاهر عکس و یادگاری ک ازش داری و سعی کن خیلی خودتو سرگرم کنی و بادوستات بیرون بری تا کم کم از ذهنت بره بیرون

مثلا چجور سیاستایی رو میشه مثال بزنی

سیاست برخورد با خانواده همسر

سیاست همسرداری و خانه داری....من هفده ساله بودم ازدواج کردم اونروزا فکر میکردم همه مثل خودم صاف و صادقن،یا انقدر به همه مهربونی کرده بودم که وظیفه شده بود....الان بعد 5سال تازه تونستم یه خانم درجه یک مثال زدنی تو فامیل باشم...فرمولش هم یه جمله بود:همه چیز از دور بهتر و قشنگتره.....با حفظ فاصله خوب باشیم...درضمن ادم نه باید سفید مطلق باشه نه سیاه مطلق ....خاکستری بودنم خوبه!

2801