2733
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 615107 بازدید | 3058 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازمایشگاه عزیز ممنونم ولی جوابمو ندادین میشه زودتر بگین بهم تا خیالم راحت بشه؟بعد از رها تو صفحه 78 نوشتم. در ضمن مثلا پرولاکتین ECL همون پرولاکتینه دیگه؟
متوکلان به خدا هرگز خجل نخواهند شد http://kheyrie-mehr.mihanblog.com/
با سلام خدمت آزماشگاه نیلوی عزیز. این اصطلاح در آزمایش پاپ اسمیر به چه معناست؟
exudate:moderate
حرف‌های ما هنوز ناتمام .... تا نگاه می‌کنی : وقت رفتن است باز هم همان حکایت همیشگی! پیش از آن‌که با خبر شوی لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود آی ..... ای دریغ و حسرت همیشگی ناگهان چقدر زود دیر می‌شود!
سلام من روز 11دیماه انتقال جنین داشتم و امروز هم روز 15 از انتقال و روز 31 از آخرین پریود است.(دوره های من 28 روزه است) بی بی چک که می دارم جواب منفی است اما پرود هم نشدم. در حالیکه من قاعدگی بسیار منظمی دارم. در ضمن الان روزی یک آمپول و دو شیاف واژینال پروژسترون و 3 قرص استرادیول 2 دارم می خورم.
آیا این داروها می توانند روی جواب آزمایش و منفی کردنش تاثیر بگذارند؟یا میتونن روی عقب افتادن قاعدگی تاثیری داشته باشن؟
سلام آزمایشگاه نیلو عزیز

من و شوهرم هر دو مینور هستیم شوهرم 40 ساله و خودم 30 ساله هستم بارداری اول و دومم دخترن که مینورن

بارداری سوم و چهارمم پسر بودن و هر دو ماژور که سقط جنین کردم

بعضی از پزشکان میگن دیگه باردار نشو چون تمامی جنین های پسر شما ماژور میشن آیا صحت داره ؟

من میتونم جنین پسر سالم داشته باشم ؟

در ضمن کروموزم 22 ام هم مشکل داره (+22 ) این مشکل کروموزمی باعث چه بیماریهایی میشه ؟

در صورت بارداری باید آمینیوسنتز انجام بدم ؟ یه تست آمینیوسنتز برای هر دو مورد کافیه ؟

با تشکر و قدردانی فراوان
سلامتی همه بچه ها صلوات ...... خدایا شکرت
مهرناز عزیز،

با توجه به نرمال بودن عکس رنگی رحمتان ، به نظر من تنها عامل ناباروری شما استرس شدیدتان می باشد. اگر نتوانید بر استرس تان غلبه کنید هر روش درمانی دیگری در شما جواب نمی دهد. شما هنوز IVF نکرده اید ولی به فکر رحم اجاره ای می باشید؟؟؟؟

اینقدر نگران نباشید و تا می توانید اصلأ به این مسئله فکر نکنید. و درمانتان را طبق توصیه پزشکتان ادامه دهید.

ماریا عزیز،

طبق معیارهای جدید هنوز اسپرموگرام شوهرتان در محدوده نرمال است ولی واریکوسل را ادامه دهید تا پارامترهای فوق بهتر شوند.

برای افزایش لوکوسیت های سمن هم بهتر است آنتی بیوتیک بخورد.
2706