2777
2789
یک مرکز خرید معتبر در غرب تهران نیاز به حسابدار خانم با دو سال سابقه کار و مدیر پشتیبانی آقا آشنا به کامپیوتر و با روابط عمومی بالا دارد.

خانما اگه کسی را میشناسید بهم میل بزنین یا با شماره ٤٤٢٥٨٩٣٧ تماس بگیرید، شنبه آگهی روزنامه داریم اما فکر کردم اینجوری راحت تر به فرد مناسب میرسیم
مدیر پشتیبانی یعنی چیکار کنه؟؟؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
یاسی خانم رفتی عزیزم؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
حقوقشون چقدر ؟خودتون مسئول استخدامید؟
خدایا دوستت دارم که وقتی حالم بده و دلم گرفته...یه خبر خوبی از خوشحالی یه آدم(هر جای دنیا که باشه،حتی اگه نشناسمش) برام میفرستی و بهم نشون میدی که هنوز آدما رو دوست داری
مرسی

مدرک تحصیلی میخواد؟

کامپیوتر در چه حد؟
؟
ببین یه اقایی هست (از نظر اخلاقی و درستی هیچ مشکلی نداره و خیلی ادم پاکیه)

چند سال مسئول یکی از بخشهای فروش تو هایپراستار بود

بچه کاری هست ولی مدرک دانشگاهی نداره

اگه فکر میکنید میتونه بهش بگم تماس بگیره الان سه ماهی هست هایپر تعدیل نیرو کرده و این بنده خدا بیکار شده
2801