2733
عنوان

راه نرفتن کودک

817 بازدید | 17 پست

سلام.

من پسرم 19 ماهشه.ولی هنوز راه نمیره😕خیلی نگرانم

دستشو که بگیرم راه میاد.دست به میز و مبل میگیره راه میره

حتی از مبل و میز و همه چیز هم بالا میره

قبلا که باهاش بازی میکردم چن قدم راه میرفت

ولی الان میترسه

کسی هست تجربه ای داشته باشه؟خیلی نگرانم

لازمه ببرمش دکتر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو اطرافیانم داشتم دوساله بود و راه نمیرفت ولی کاملا مشخص بود پاهاش مشکل داشت بردن کار درمانی الان بهتر شده،اگ فرم پاهاش مشکلی نداره زیاد اذیت نکن بچه رو

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

قیاس بچه ها باهم درست نیست ولی هر کاری سن خودش رو داره. برای راه رفتن ماکسیمم تا ۱۸ ماه فرصت میدن بچه ای که نتونه درست راه بره و تحت نطر هم نباشه تو خیلی مسایل عقب میمونه بعدها خودشو نشون میده شاید پذیرشش برای ما آدم بزرگها سخت باشه ولی بچه ها با راه رفتن و دویدن ذهنشون فعال میشه و از مغزشون کار میکشن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

نوه خاله من ۳ سالگی راه رفت دختر بود و خیلی توپول بردن دکتر دارو اینا داد تا راه رفت

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
متخصص چی ببرم؟

متخصص کودک ولی دختراجی منم الان یادم افتاددوسالگی راه رفت راه نمیرفت دقیق یادم نیستا ولی بببخشید ببخشید ک و ن مرغ رو اب کرد روزانوهاش مالید دوروز بعدراه افتاد امتحان کن ضررنداره برا بچه اجی من ک معجزه کرد

2706