2733
عنوان

خاموش کردن ماشین

2066 بازدید | 17 پست

سلام ...

امتحان شهری دادم برای دومین بار و رد شدم 

ماشین هر دو بار خاموش شد با اینکه اموزشیام خاموشی نداشتم 

نمیدونم مشکلم کجاس 

به نظرتون علت این خاموشیا چیه ؟

اگر دوباره رد شم ابروم میره😔

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زود برندار از کلاج

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
ببین تعادل ایجاد کن دیدی داره خاموش میشه کلاج اصلا ول نکنه زود کلاج بگیر پایین دوباره شروع کن کم کم ...

همون موقع آموزشی از گاز دادن ترسوندنمون  الان مشکل پیدا کردم نمیتونم یه ذره گاز و بیشتر کنم ترسش تو جونمه

اصلا خاموش شدن ماشین یه چی بستگی داره ؟

احتمالا نیم کلاژ ماشین امتحان دستت نیست. 

تا بیام کلاچ ماشین دستم بیاد  میگن برو پایین😂😞😞

توی تمرین مربی خودش کلاج میگیره براهمین خاموش نمیشه شما باید بدون مربی تمرین کنی

خب گواهی نامه ندارم تنها نمیشه همراهم کسی ندارم 😢

تا بیام کلاچ ماشین دستم بیاد  میگن برو پایین😂😞😞

لا ترس میشینی احتمالأ

کلاچ دستت بیاد میگه برو پایین یا خاموش که میکنی ؟

اگه قبله خاموشی میگه برو پایین ایرتد کار جای دیگه ای هست

اگه بعدش میگه بعد استارت زدن یه نیم کلاچ ریز برو و بیا بدون حرکت ، ببین کلاچ کجا ول میکنه ، احتمال خیلی زیاد کلاچ بالاس که خاموش میکنی

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
نه بعد خاموشی پیاده میکنن  بله کلاچ ماشین امتحان خیلی بالاست

نرم بیار بالا کلاچ ، سعی کن یواش یواش بیایی بالا ، سخته ولی شدنیه

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
نرم بیار بالا کلاچ ، سعی کن یواش یواش بیایی بالا ، سخته ولی شدنیه

ممنون وقت گذاشتس ❤ ان شاءالله این بار خنگ بازی در نمیارم وموفق میشم 

نترس ببین آبجیت بار 6 قبول شد با سر افرازی

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

دوست من نترس ، رانندگی تحت هیچ شرایطی ترس بر نمیداره

من همون بار اول نشستم زرتی هم قبول شدم ، سر پارک دوبل سریع پارک کردم گفت سرعتت بالا بود ، گفتم من سریع انجام دادم وقت بقیه ضایع نشه ‌ ، یعنی پرو بازی دربیار 😀😀

2706