2733
عنوان

سوختگی پای بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 45 پست
من پماد میزدم تاثیر نداشت ولی روغن نباتی ک میزدم عالییی بود زودی خوب میشد شما یه بار امتحان کن واینک ...

ن من با پارچه نخی خشک میکنم 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید ب پوشکش حساسیت داره منم دخترم ب یه مارک پوشک حساسیت داشت دون دون قرمز میشد یعنی سدید بود دون دو ...

ولا چند ماه هس پوشکشو تغییر دادم اینجوری نشده بود تاحالا 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
شاید خب از پوشک هستش بعضی مارکها موادشون بد هستش بچها هم پوستشون حساسه زود واکنش نشون میده

من چن ماهی هس ازش استفاده میکنم قبلنم استفاده کردم شایدم از پوشکشه الان ک باز گذاشتم کامل 

سلام استارتر توی تاپیکی گفته بودید برادرتون مادررادی تک کلیه هست؟؟میشه از حال وروزش برام بگید؟

ولا خوبه درمانیم نداره فقط رعایت باید بکنه غذا و اب الوده نخوره و.. مث یه بچه عادیه 

الان چندسالشه چطور وازکی متوجه شدید؟؟خودش میدونه؟؟مشکل ادراری نداره؟؟چکاپش به چه صورته؟

الان ۱۲سالشه 

۷سالش بود متوجه شدیم سرما خورده بود خون تو ادرارش بود 

ن اصلا یکم ک رعایت نمیکنه بالا میاره 

۶ماهی یه بار چکاپ میشه البته دکترا میگن سالی یکبار ولی واسه محکم کاری 

شما کدوم شهرید؟؟توسونوگرافی مثانه اش مشگلی نداره؟؟کیست یاچیزی مبهم دیده نشده؟

لرستان ن اصلا 

گفتید یکم که رعایت نمیکنه بالا میاره...منظورتون چیه ازرعایت نکردن؟؟وچکاپش چی هست که هرشش ماه انجام م ...

مثلا بریم بیرون اب تمیز نخوره یا سرما بخوره لبنیات زیاددد بخوره و...چکابشم فک کنم ازمایش خون و سونو باشه ببینم اون کلیه هم اسیب نبینه 

2706