2777
2789
عنوان

بچه ها کیا با ivf باردار شدن دکترتون کی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34897 بازدید | 82 پست

کاشکی یه حرف مثبت بزنین ته دل آدمو خالی میکنین توی موضوعش نوشته کیا بادکتر طرازی باردار شدن نگفته بیاین از نتیجه منفی صحبت کنین منممیخوام ای وی اف کتم کامل سرد شدم همه امیدم نا امید شد بیاید یه کم با فکر حرف بزنیذ

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  
سلام گلم ان شالله نتیجه میگیری به زودی زود انرزی مثبت مهمه وبسپار به خدا😘😘😘😘 منم منتظرم😄 ...

شوهرم مورفولوژیش و تحرکش خیلی بد بود و هست ... هر چی دارو و تزریق فکرش رو کنید انجام داد ولی فایده نداشت

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
کاشکی یه حرف مثبت بزنین ته دل آدمو خالی میکنین توی موضوعش نوشته کیا بادکتر طرازی باردار شدن نگفته بی ...

منم یه جوری شدم😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
کاشکی یه حرف مثبت بزنین ته دل آدمو خالی میکنین توی موضوعش نوشته کیا بادکتر طرازی باردار شدن نگفته بی ...

مگه به حرف ماست شما منفی نگر هستی 

هر چی خدا بخواد همون میشه من تو یه شهر دور از تهران با کمترین امکانات انجام دادم ومثبت شده خیلیا هم شاید نشه 

دوستمون گفت همه مثبت میشن 

منم گفتم متاسفانه ممکنه نشه 

خودت رو باید برا هر نتیجه اماده کرد 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
به هم انرژی مثبت بدیم ... انشالله میشه بالاخره... ولی دکتر هم خیلی مهمه که کی باشه

شما تهرانی کدوم مرکز میری 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
عزیزم کجا انجام دادی؟ خدا رو شکر به سلامتی دنیا بیاد

ممنون عزیزم اینجا نمیتونم بگم نمیخوام شناسایی بشم چون خانواده هامون نمیدونن انجام دادن و اشنا تو سایت دارم 

اگه مهمه تو خصوصی بهم پیام بده میگم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2801