2777
2789
ن باید ب خاطر یه غریبه مشت سر دخترخالت اینجوری حرف میزدی

دخترخالمم کم پشت من حرف نمیزنه این به اون در

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چرا یکی به من نظرات پیدا نمیکنه؟ 

یا بقیه خیلی خوبن

یا من خیلی نامرئی

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2802
بابا بهش گفتم به دخترخالم پیام ندی همینطور که از من پرسیدی از اونم بپرسی فکربدمیکنه پیش خودش فکرمیکن ...

شاید از این پاچه خواراس که امروز میاد به تو میگه فردا دخترخاله ت پس فردا یکی دیگه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
باید بهش میگفتی اصلا ب شما ربطی نداره حد خودتونو بدونید ن اینکه باهاش حرف بزنی  :/

نمیشه یجورایی چندساله میشناسمش رودروایسی دارم

قبلا پیش اومده بود سراغ خودم تنهارو بگیره

ولی خیلی زشته یهو وسط پیام حرف خواستن و ... زدی اصلا بحث یه چی دیگه بوده.ی جورایی انگار لو دادی تو بهش نظر داری

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
ولی خیلی زشته یهو وسط پیام حرف خواستن و ... زدی اصلا بحث یه چی دیگه بوده.ی جورایی انگار لو دادی تو ب ...

من‌متاهلم.میشناسه منو اهل این حرفا نیستم و خیلی باشوهرم خوبم

2801