2733
عنوان

از لوازم بهداشتی نی نی کدومها واقعاً استفاده می شوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3696 بازدید | 16 پست
شامپو سر وبدن حتما اسفاده میشه گوش پاکن مخصوص بچه(مادرکیر)حتما بدرد می خوره اما لوسیون و روغن بچه واقعت اینه که زیاد استفاده نمی شه کرم سوختگی مادر کیر (سودوکرم)می تونم بگمم معجزه میکنه قیچی برای ناخن هم عالیه بقیه تقریبا بی استفادست و من ست کامل بهداشتی مادرکیر از سوهان و ناخن وگیر و پوار و...گرفتم اما هنوز نو هستند لوسیونش را گهگاتهی برای خوشبو کردن می زنم و روغنش هم همون چند روز اول که پوسته پوسته می شد می زدم و النها نمی زنم چون احساس می کنم چرب می شه و دوست ندارم از حمام مییام چرب باشه.شاید لوسیون بهتر از روغن باشد پودرم هنوز پر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید