2733
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14749 بازدید | 1914 پست
نامرد تو کامل گوش کردی من چندتا کلیپ کوتاه دیدم😒😒

نه بابا منم همونی که تو دیدیو دیدم...وضعیت خودم و گفتم😕

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اووكي خستع نباشي عزيزم براي ترم اوليا سخته كه هر رووز بايد برن دانشگاه

منو میگی من ترم چهارمم داداش😂

من شنبه ها میرم یکشنبه ها و چهارشنبه ها 

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه حلقه میزنم شکم ندارم از شکم و پهلو زدن متنفرم

من پهلو ندارم

ولي يه كوچولو دارم شكم ميارم كه بايد جلوشو بگيرم

باشگاه كه وقتشو ندارم برم 

دراز نشست ميرم خونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@narngk     Zeynab thank you for follow up

قربونت برم اجی نازنین

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
قربونت برم اجی نازنین

😍😍❤️❤️❤️

خوبي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زياد نيست يكم خواهر؟😂😂تپل كي بوودي

بزار دو شکم بزایی بهت میگم😒

بعد بچه ها ترکیدم😭😭😭

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
منو میگی من ترم چهارمم داداش😂 من شنبه ها میرم یکشنبه ها و چهارشنبه ها 

نه عشقم كلي گفتم 

رشتت چيه؟

پس من وزنمو بگم ک فک کنم همه بِگُرخید😐😐😐😑😑😑

چقدره قد و وزنت؟

@narngk   نهال برگشت    نگو میدونی نزار ضایع بشم

فداتشم نیکیم🤣😘😘😘

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706